+38 (096) 597-33-31

Перевезення пацієнта з/в Київ та між містами України

Транспортування маломобільних людей, фізичні можливості яких обмежені станом їх здоров’я, вимагає спеціалізованого транспорту та кваліфікованого підходу з боку супроводжуючого персоналу. Приватна компанія «МедТаксі» пропонує послуги з медичного трансферу пацієнтів з Києва до інших міст України або навпаки.

Кому потрібні послуги «МедТаксі»?

Необхідність звернення до компанії, яка займається медичним транспортуванням, виникає у таких випадках:

 • для подальшого обстеження та лікування у лікувально-профілактичній установі іншого населеного пункту;
 • для доставки додому після виписки зі стаціонару;
 • для оформлення родича до будинку для людей похилого віку, санаторію або реабілітаційного центру.

Візит до рідних, які мешкають в іншому місті, нерідко стає неможливим через проблематичну поїздку до громадського транспорту. Особисте авто теж не завжди пристосоване для перевезення лежачих пацієнтів. Такі подорожі загрожують травмуванням людини, що транспортується, і значним погіршенням її фізичного або психоемоційного самопочуття.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Служба «МедТаксі» організовує трансфер таким категоріям пацієнтів:

  • які перенесли інсульт, інфаркт міокарда, травми;
  • хворим у післяопераційному періоді;
  • пацієнтам з тяжкою соматичною та неврологічною патологією, з цукровим діабетом;
  • лежачим хворим із захворюваннями опорно-рухового апарату;
  • інвалідам по зору та слуху;
  • дементним хворим, іншим пацієнтам із психіатричною патологією, які потребують стороннього догляду.

  При зверненні до приватної компанії «МедТаксі» пацієнтам будь-якої важкості гарантується безпечна та комфортна поїздка незалежно від відстані та якості дорожнього покриття.

  Види медичних перевезень

  Трансфер хворих поділяється на два види:

  1. Плановий – заявка на поїздку оформляється за кілька днів-тижнів до запланованої дати, при цьому укладається договір між замовником послуги та компанією-перевізником.
  2. Екстрений (невідкладний) – такі термінові поїздки зазвичай пов’язані з необхідністю проведення термінового оперативного втручання, і в даних випадках від якості послуги перевезення безпосередньо залежить життя пацієнта. Якщо виникає потреба в екстреному виїзді, машина прибуває за вказаною адресою відразу після оформлення заявки.

  Особливості медичного перевезення

  Усі співробітники служби, включаючи водіїв, мають багатий досвід транспортування тяжких хворих. Детальні інструкції, розроблені в компанії, включають вимоги та правила, яких вони повинні неухильно дотримуватися.

  Якщо пацієнт потребує спеціалізованого супроводу, в салоні машини з ним знаходяться висококласні медпрацівники (лікар і фельдшер), які мають практичні навички надання невідкладної допомоги. Їхнє завдання полягає в наступному:

  • контролювати життєво важливі показники (пульс, артеріальний тиск, частоту дихання, сатурацію, температуру, рівень глюкози);
  • фіксувати всі зміни, що відбуваються в організмі, в медичній документації, щоб передати її потім лікарю;
  • виконати планові маніпуляції (наприклад, ввести інсулін пацієнту з цукровим діабетом, виконати перев’язку оперованому хворому);
  • надати невідкладну допомогу при різкому погіршенні самопочуття у дорозі.

  За показаннями пацієнта можуть супроводжувати вузькопрофільні спеціалісти (невропатолог, хірург, кардіолог, психіатр тощо).

  Перебування в дорозі, поза домашньою обстановкою, може спричинити тривогу та почуття безпорадності у пацієнта. Супроводжуючі медики здатні морально підтримати хворих і нормалізувати їхній емоційний стан, виявляють по відношенню до них терпіння та увагу. Співробітники компанії регулярно підвищують свою кваліфікацію, вміють користуватися реанімаційним обладнанням, яким оснащено машину.

  Переваги компанії «МедТаксі»

  Європейський рівень сервісу вирізняє нашу службу серед інших компаній, які займаються трансфером пацієнтів. Перевезення тяжких хворих є одним із видів медичної допомоги. Послуги, що надаються «МедТаксі», відповідають усім ліцензійним вимогам, які висуваються до подібних фірм.

  Вибираючи найкращу компанію-перевізника для транспортування свого родича, мешканці України, безумовно, віддають перевагу «МедТаксі». У чому переваги нашої служби? Головні плюси – це:

  1. Для перевезення хворих використовуються мінівени Volkswagen. М’яка підвіска, просторий салон, висока прохідність реанімобілів мінімізують ризик травмування людини, що перевозиться.

  2. Система «клімат-контроль» забезпечує комфортну вологість та температуру в салоні автомобіля.

  3. Сучасна апаратура для надання невідкладної допомоги та моніторингу самопочуття хворого (електрокардіограф, дефібрилятор, апарат для ШВЛ тощо) дає можливість контролювати його стан та проводити при необхідності реанімаційні заходи.

  4. У салоні реанімобіля є жорсткі ноші з фіксаторами для іммобілізації.

  5. Переноска пацієнта проводиться санітарами, які з цією метою застосовують інвалідні крісла, м’які нош та інші пристосуванняі.

  6. Супроводжувальним особам надаються додаткові сидіння, місце для багажу.

  Розрахунок вартості послуги перевезення

  При розрахунку підсумкової вартості трансферу враховується така інформація:

  • відстань між Києвом та точкою доставки пацієнта;
  • ургентність замовлення (планова чи екстрена поїздка);
  • час доби, коли перевозиться хворий;
  • час, проведений у дорозі та витрачений на очікування пацієнта (наприклад, під час його обстеження у лікарні);
  • погодні умови;
  • маса тіла людини, що перевозиться;
  • поточний стан хворого, необхідність у медичному супроводі, безперервному моніторингу самопочуття, проведенні маніпуляцій під час перевезення;
  • становище пацієнта під час поїздки (сидячи чи лежачи), потреба в іммобілізації;
  • необхідність у транспортуванні хворого сходами, із власної квартири до машини та навпаки;
  • тип транспорту, що використовується;
  • кількість супроводжуючих, розмір багажу.

  При оформленні замовлення, диспетчери компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант транспортування хворого з урахуванням усіх вимог. Оплата послуги проводиться готівкою або за допомогою банківської картки.

  Як оформити заявку?

  Оформити договір щодо надання послуг медичного трансферу можуть самі пацієнти, їхні родичі та знайомі. Для цього треба заповнити онлайн-форму на сайті «МедТаксі» та чекати на дзвінок від менеджера компанії. Крім того, можна зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті. Служба підтримки працює у режимі 24/7.

  При оформленні заявки менеджер задасть вам низку питань, що стосуються дати та часу поїздки, пунктів відправлення та призначення, стану здоров’я пацієнта, що супроводжується, супроводжують людей, розмірів багажу. Оформляючи договір між компанією та замовником, важливо вказати, чи потребує хворий у медичному супроводі, комплектації автомобіля аптечкою та реанімаційною апаратурою.

  Також вам буде цікаво: Перевезення хворих до країн Європи. Польща, Чехія та інші країни.

  Наша зобов’язаність перед клієнтами

  Вибираючи наші послуги, ви отримуєте не лише високоякісний медичний трансфер, але й партнера, який завжди поруч. Ми розуміємо, наскільки важливо в цей відповідальний момент оточити вас та вашого родича увагою і турботою. Саме тому наша команда професіоналів в медичному та логістичному напрямках неперервно вдосконалює свої навички, щоб надавати послуги на вищому рівні. Ми пишаємося тим, що допомагаємо людям в найважчий час, і завжди готові допомогти вам в найскладніших ситуаціях. Наша місія – забезпечити безпеку і комфорт пацієнтів, що в найбільшій мірі відповідає вашим вимогам та очікуванням.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості