+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Київ – Черкаси / Черкаси – Київ

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Київ – Черкаси,
  погодинна тарифікація, Об’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Київ – Черкаси

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Транспортування пацієнтів Черкаси — Київ сьогодні стає все більш затребуваною послугою. Багатьом людям потрібний особливий догляд чи лікування, яке не доступне у регіоні проживання. У зв’язку з цим необхідність безпечного та комфортного для людини переміщення як ніколи є актуальною. У зв’язку з особливостями здоров’я деяких хворих і людей похилого віку звичайні транспортні компанії не в змозі задовольнити всі потреби клієнтів. У цьому випадку на допомогу прийде служба медичного перевезення «Мед Таксі».

  Для яких пацієнтів актуальне медичне транспортування?

  Перевезення лежачих хворих на Черкаси — Київ, а також інших пацієнтів з особливостями здоров’я може знадобитися для проходження відповідного лікування у спеціалізованій медичній установі, консультації з профільним спеціалістом в іншому місті, при переведенні з однієї медустанови в іншу, а також при необхідності оформити людину в пансіонат або будинок для людей похилого віку в іншому регіоні.

  Служба Мед Таксі надає допомогу при транспортуванні різних пацієнтів, включаючи:

  • хворих на інфаркт міокарда;
  • людей похилого віку;
  • лежачих хворих;
  • людей у постінсультному стані;
  • пацієнтів із переломами різного ступеня;
  • тяжкохворих людей і т.д.

  Люди з певними особливостями здоров’я вимагають умов при поїздці в автомобілі, так і при транспортуванні всередині самої медичної або іншої установи. Використання сучасних реанімобілів дозволяє не лише забезпечити комфорт, а й здійснювати постійний моніторинг стану здоров’я пацієнта та надавати необхідну допомогу (включаючи реанімаційні заходи).

  Послуги «Мед Таксі» при перевезенні пацієнтів Київ — Черкаси

  Служба Мед Таксі пропонує цілий комплекс послуг з транспортування пацієнтів і використовує індивідуальний підхід. Перше, що робить наш фахівець, оцінює поточний стан здоров’я людини. Це необхідно, щоб визначитися з оптимальними умовами перевезення та набором додаткових послуг.

  Служба “Мед Таксі” пропонує:

  • сучасні німецькі комфортабельні автомобілі, в яких є все необхідне для розміщення, як пацієнта, так і родичів і друзів, що його супроводжують;
  • досвідчених водіїв, які добре знають маршрут Черкаси — Київ;
  • кваліфікований персонал, який має великий досвід у роботі з хворими та людьми похилого віку;
  • супровід бригадою досвідчених лікарів, які можуть надати своєчасну допомогу;
  • сучасне медичне встаткування;
  • психологічну підтримку, яка забезпечить як фізичний, а й емоційний комфорт при переїзді.

  У спеціалізованій службі “Мед Таксі” ви можете замовити послуги транспортування пацієнтів завчасно, обумовивши всі умови та комфортну дату перевезення. Крім того, бувають випадки, коли транспортування хворої або літньої людини потрібно максимально терміново. У таких ситуаціях ми пропонуємо послуги екстреного перевезення пацієнтів Київ – Черкаси.

  Замовити комплексні послуги з транспортування можна за доступною ціною. Ми швидко доставимо пацієнтів до медичних закладів, пансіонатів або будинків для людей похилого віку для лікування, реабілітації, обстеження (МРТ, КТ та інші) або необхідного відпочинку. У нас також доступна послуга очікування, яка дозволить оперативно відвезти людину до медустанови, а потім назад додому. Звернувшись до профільної служби, ви можете не просто гарантувати комфорт та безпеку ваших близьких, а й буквально врятувати їм життя.

   

  Кількість оцінок: 4
  Розрахунок вартості