+38 (096) 597-33-31

Транспортування хворих до Європи – Польщі, Чехії та інших країн.

Медичний туризм зародився ще за часів Стародавньої Греції. Виїзд за кордон, щоб поправити здоров’я, був популярним у царській Росії. Сьогодні це дуже затребувана та добре розвинена галузь. Громадяни України їдуть на лікування до країн Європи. Найбільш популярними є Німеччина, Швейцарія, Ізраїль. Висока якість послуг, сучасні технології, найкраще оснащення роблять ці країни справжньою Меккою для пацієнтів з тяжкими захворюваннями.

Перевезення до Польщі та Чехії

Якісне, але менш дороге лікування у клініках Польщі, Чехії. У цих країнах клініки оснащені сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням. Фахівці займаються науково-дослідною діяльністю, що дає доступ їхнім пацієнтам до інноваційних методик терапії та препаратів останнього покоління.

Пацієнти з України прагнуть отримати лікування за кордоном у разі, коли вітчизняна медицина не справляється із проблемою. Як правило, це важкі хворі, інваліди, маломобільні та лежачі. Для їхнього транспортування до клініки Європи потрібні спеціальні умови. Служба медичного транспортування «МедТаксі» допоможе доставити пацієнта до клініки ближнього зарубіжжя, відвезти чи зустріти в аеропорту на залізничному вокзалі.

Особливості та переваги

Україна впевнено інтегрується до Європи. Багато громадян країни працюють у Польщі, Німеччині, Італії та інших країнах. У разі, коли їм потрібно приїхати на лікування в Україну чи вирушити до медзакладів у Європі, є сенс скористатися послугами «МедТаксі». Служба за десятиліття існування неодноразово здійснювала такі перевезення, має великий досвід та відповідний автомобільний парк.

Автотранспорт та його оснащення

Машини Volkswagen Транспортер – це надійні, швидкі, комфортабельні автомобілі, що відповідають європейським нормам та стандартам. Пацієнт розташовується у просторому салоні на мобільних ношах, у яких піднімається/опускається головний кінець. Хворий може прийняти зручну позу та змінювати її протягом довгого шляху.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  У салоні є сидіння для трьох супроводжуючих, місткі місця для зберігання багажу. При необхідності їх можна швидко трансформувати та перевозити в автомобілі 2 пацієнти. Довга дорога – це випробування для хворої людини. Тому його супроводжують медичні працівники – фельдшер, лікар. У важких випадках використовуються реанімобілі, і за станом пацієнта слідкує лікар-реаніматолог.

  Оснащення машини також залежить стану пацієнта. Крім медикаментів, у ній встановлені апарати, які допомагають стежити та стабілізувати стан хворого:

  • електрокардіограф;
  • дефібрилятор;
  • система ШВЛ (штучної вентиляції легень);
  • тимчасовий кардіостимулятор;
  • пристрої для вимірювання тиску, пульсу;
  • глюкометр і т.д.

  Досвідчені фахівці в екстреному випадку нададуть дієву допомогу. Усі показники пацієнта відстежуються у динаміці та фіксуються. Навіть найменші зміни не залишаться непоміченими.

  Підтримка клімату

  Транспортування може знадобитися будь-якої пори року. Крім того, хворим, що лежать, необхідна комфортна температура і приплив свіжого повітря. Підтримка потрібної температури у салоні здійснюється за допомогою системи «клімат-контролю».

  Кондиціонер, обігрівач, система вентиляції забезпечують температуру «як вдома». Пацієнт навіть у зимовий час може їхати у домашній піжамі, не боячись застудитися. У салоні є вікна та люк, що виключає відчуття замкнутого простору та дозволяє пацієнту спостерігати за видами іншої країни.

  Комфорт та функціональність

  Найчастіше маломобільних пацієнтів у поїздці супроводжують родичі. Для їх розміщення передбачені м’які крісла, які трансформуються у місця для сну та відпочинку. Під час їди, гігієнічних процедур, природних відправлень автомобіль зупиняється на обладнаних стоянках. Персонал надає допомогу пасажирам у трансформації крісел.

  Якщо пацієнта ніхто не супроводжує, то працівники бригади виконують:

  • підтримку гігієни пацієнта;
  • допомогу у відправленні природних потреб;
  • годування хворого;
  • виконання медичних призначень;
  • моніторинг стану.

  Транспортування Україна-Європа займає від кількох годин до кількох днів. Багатьом пацієнтам потрібна медикаментозна підтримка. Тому перед поїздкою необхідно надати бригаді рекомендації та призначення лікаря.

  Водії «МедТаксі» мають великий досвід проїзду дорогами Європи, знають правила перетину кордонів. Маршрут розробляється заздалегідь. У ньому враховуються всі нюанси – наявність обладнаних стоянок, продуктові магазини, пункти харчування, заправні станції, швидкісний режим, платні дороги та ін.

  Які документи потрібно мати?

  Перед поїздкою необхідно зібрати всі документи, які будуть потрібні для проходження митного контролю та перебування на території іншої держави:

  • закордонний паспорт;
  • медична картка пацієнта;
  • виписка з історії хвороби;
  • направлення на лікування;
  • запрошення з клініки чи договір на лікування;
  • банківські картки;
  • страховий поліс та ін.

  Детальніше про пакет документів можна дізнатись на відповідних сайтах держслужб. Який багаж можна провозити написано на сайті митної служби. Під час оформлення послуги у «МедТаксі» рекомендується заздалегідь переслати скани документів на електронну пошту менеджера.

  Як оформити замовлення та вартість поїздки

  Поїздки для лікування, консультації, обстеження до країн Європи плануються заздалегідь, тому й оформляти замовлення на транспортні послуги у компанії «МедТаксі» потрібно щонайменше за кілька днів до дати від’їзду. Менеджеру необхідно надати таку інформацію:

  • точна дата відправлення, час;
  • адресу, звідки необхідно забрати хворого;
  • пункт призначення;
  • скани документів пацієнта;
  • кількість супроводжуючих та їх документи;
  • тяжкість стану пацієнта, його діагноз;
  • необхідність медичної підтримки.

  Інформація про стан хворого, його захворювання необхідна для оснащення автомобіля, підбору бригади, забезпечення стабільного стану та надання екстреної допомоги. Після отримання даних менеджер розрахує вартість послуги. З прайс-листом можна ознайомитись на сайті «МедТаксі». Слід враховувати, що у процесі транспортування можуть бути додаткові витрати.

  Про скасування замовлення, зміни маршруту або термінів також необхідно повідомити менеджера заздалегідь. Співробітники кол-центру «МедТаксі» знаходяться цілодобово на зв’язку, тому оформити замовлення можна у будь-який час. На сайті потрібно заповнити просту форму, вказавши свій номер телефону і вам передзвонять протягом 5-10 хвилин. Також можна зателефонувати за вказаним на сайті телефоном.

  У сьогоднішній складній обстановці транспортування своїх близьких для лікування країн Європи слід довіряти лише перевіреним ліцензованим виконавцям. Служба «МедТаксі» вже понад 10 років надає українцям широкий спектр послуг з медичного транспортування, має великий досвід закордонних перевезень. Для співробітників служби найважливішою фігурою є пацієнт, тому вони оточують його теплом, турботою. Компанія гарантує комфорт, безпеку, медичну допомогу у будь-яких умовах.

  Професіоналізм і відповідальність на кожному етапі

  Перевезення пацієнтів вимагає не тільки висококласного технічного оснащення, а й професійного підходу всього персоналу. У службі “МедТаксі” ретельно відбирають фахівців із медичною освітою та досвідом роботи в екстрених ситуаціях. Адже на дорозі може виникнути безліч непередбачених обставин, і головне завдання – забезпечити безпеку і комфорт пацієнта на всіх етапах шляху. Для цього водії проходять спеціальне навчання та регулярні курси з безпечного водіння. А медичний персонал постійно вдосконалює свої навички, застосовуючи нові методи та підходи. Спілкування з пацієнтами та їхніми родичами також перебуває на високому рівні: фахівці завжди готові відповісти на будь-яке запитання і надати всю необхідну інформацію про стан здоров’я пацієнта і про перебіг транспортування.

  Кількість оцінок: 3
  Розрахунок вартості