+38 (096) 597-33-31

Міжміське перевезення хворих по Україні

Перевезення пацієнтів між містами України – це можливість швидко, безпечно та комфортно доставити людину з одного населеного пункту до іншого. Уявіть, що нещасний випадок (захворювання або тяжка травма) сталися з людиною далеко від його будинку. Якщо пацієнту потрібний не тільки контроль медперсоналу, а й присутність рідних та близьких людей, краще транспортувати його для подальшого лікування до рідного міста.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Перевезення лежачих між містами потрібна і для більш якісного лікування – не в усіх лікарнях беруться за дійсно важкі складні операції. І іноді, щоб відвідати лікаря, який готовий зайнятися лікуванням пацієнта, необхідно приїхати в інше місто чи навіть область.

  Ми займаємося транспортуванням пацієнтів у тому числі й різними містами України. Машини, на яких здійснюються перевезення, облаштовані так, щоб дати максимальний комфорт та відповідати сучасним стандартам та нормам безпеки пацієнтів.

  Всі переваги послуги з міжміського перевезення тяжкохворих

  Маломобільні пацієнти мають багато труднощів із лікуванням, оскільки не можуть спланувати самі своє пересування. І в ряді ситуацій возити важкохворого родича на звичайному авто – це піддавати пацієнта ще більшому ризику для життя і здоров’я. Особливо, якщо справа стосується справді далеких відстаней.

  Міжміський перевезення, яке здійснюється нашими спеціалістами – оптимальне рішення. Це цілий комплекс робіт, починаючи від організаційних моментів та закінчуючи супроводом лікарів, які контролюють стан здоров’я пацієнта під час транспортування його до іншого міста.

  Перевезення хворих на спеціальному транспорті має цілу низку переваг:

  1. Місткий автомобіль. Усередині розміщується лежанка для безпечного перевезення лежачих пацієнтів. Також авто дозволяє розмістити супроводжуючих, медперсонал, у разі потреби – обладнання, що підтримує стан пацієнта в межах норми тощо.
  2. Безпечне навантаження пацієнта. Фахівці акуратно спустять пацієнта з поверху, завантаження в машину може здійснюватись у тому числі і з використанням підйомних механізмів.
  3. У розпорядженні у пацієнтів низка одноразових засобів: подушки та пелюшки, вода, серветки тощо.
  4. Плавне рух. Автомобілі мають хороші амортизатори, що гасять коливання машини при переміщенні по погано облаштованих дорогах.
  5. Комфортний мікроклімат у салоні машини. Усередині встановлений обігрівач та кондиціонер, що дозволяють контролювати температуру повітря. Також мають зволожувач повітря, що запобігає дискомфорту на слизових.
  6. Вигідна вартість послуги – ціна розраховується індивідуально та залежить від відстані та необхідного наповнення авто: крім самої кушетки це може бути також апарат ШВЛ, кардіомонітори, дефібрилятори тощо.

  Як здійснюється міжміське перевезення хворих в Україні

  Перевезення хворих по Україні може здійснюватись на машинах швидкої допомоги. Однак це скоріше екстрені випадки, які потребують негайного реагування. Якщо ж йдеться про транспортування тяжко хворих у плановому порядку (тобто в такому, при якому ви наперед визначаєтеся з датою поїздки), актуальнішими будуть послуги медичного міжміського таксі.

  Пацієнтів перевозять спеціальним автомобілем, у якому є все необхідне для підтримки якості здоров’я та життя людини. Також перевезення пацієнтів в інше місто припускає, що разом із хворим в авто перебуватиме команда кваліфікованих досвідчених медичних співробітників.

  Така послуга стає особливо актуальною для перевезення пацієнтів із тяжкими травмами, інфікованих пацієнтів, людей похилого віку тощо.

  Як замовити послугу?

  Замовити Перевезення хворих по Україні на спеціально обладнаному транспорті та з максимальним комфортом ви можете прямо зараз на нашому сайті. Просто заповніть заявку, вказавши номер телефону. Наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротші терміни, дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть підібрати автомобіль під конкретні запити.

  У нашій компанії працює команда справжніх фахівців, які мають багаторічний досвід роботи, у тому числі і з важкими пацієнтами. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

  • швидке та комфортабельне перевезення хворих у різні міста України;
  • вигідну вартість послуг – ціна оголошується заздалегідь, ви можете розрахувати її, скориставшись спеціальним сервісом;
  • відповідальний та індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта;
  • високий рівень сервісу – менеджери компанії на зв’язку 24/7, ви можете будь-якої миті звернутися за допомогою або замовити екстрене транспортування хворих між містами.

  Перевезення тяжко хворих пацієнтів на далекі відстані – складне завдання, яке потребує не лише залучення досвідченого кваліфікованого медперсоналу, а й облаштування транспортного засобу. Машина має бути комфортною та розрахованою на транспортування лежачих пацієнтів – з усім необхідним медичним обладнанням.

  Ми гарантуємо, що звернувшись до нас, ви зможете не перейматися тим, як пройде поїздка. Усі деталі узгоджуються заздалегідь – ви також можете вказати додаткові вимоги та побажання щодо перевезення.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості