+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Київ – Харків / Харків – Київ

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Київ – Харків,
  погодинна тарифікація, Об’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Київ – Харків

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  У житті кожного трапляються ситуації, коли потрібно безпечно і максимально комфортно доставити стару чи хвору людину з однієї частини країни в іншу. Тривалі переїзди повинні бути організовані відповідно до поточного стану людини, щоб не вплинути на здоров’я та емоційний стан. Комплексні послуги «Мед Таксі» дозволять швидко та без ризиків доставити людину з Києва до Харкова чи назад.

  Особливості міжрегіональних перевезень пацієнтів

  Організація перевезення пацієнтів між містами передбачає тривале транспортування. У зв’язку з цим важливо, щоб пацієнт або літня людина могла почуватися максимально комфортно.

  Перевезення лежачих хворих Київ — Харків передбачає насамперед використання якісних машин, які обладнані всім необхідним, залежно від потреб пацієнта. У більшості випадків кваліфікована бригада повинна мати можливість стежити за станом пацієнта протягом усієї поїздки та за необхідності провести реанімаційні чи інші заходи.

  Не менш важливими є кліматичні умови. Транспортування пацієнтів Харків — Київ або назад може знадобитися як холодної зими, так і спекотного літа. У кожному випадку температура в салоні повинна знаходитися в межах норми, щоб уникнути згубного впливу на стан хворої чи літньої людини.

  Психологічний аспект ще одна важлива складова при організації медичного перевезення. Деякі пацієнти можуть відчувати тривогу та стрес під час тривалої поїздки. Саме тому підтримка близьких та супровід мають колосальне значення.

  Медичне транспортування Київ — Харків зі службою «Мед Таксі»

  Якісно та безпечно перевезти лежачу, тяжкохвору або літню людину допоможуть комплексні послуги служби «Мед Таксі». За допомогою досвідчених водіїв та співробітників ви зможете організувати комфортну поїздку з Києва до Харкова або у зворотному напрямку у таких ситуаціях:

  • переведення людини з одного медичного закладу до іншого, що знаходиться в іншому регіоні;
  • плановий візит до лікаря;
  • перевезення літньої людини до будинку для людей похилого віку або пансіонат;
  • екстрена доставка пацієнта з дому до медичного закладу;
  • доставка тяжкохворого або лежачого пацієнта на діагностичне обстеження в іншому місті (КТ, МРТ та інші).

  Для служби «Мед Таксі» ключовим аспектом організації міжрегіональних перевезень є безпека. Саме тому на наших клієнтів чекають лише якісні та своєчасно обслужені реанімобілі, які обладнані всім необхідним для створення комфортного мікроклімату у будь-яку пору року, а також моніторингу стану пацієнта протягом усього шляху. Сучасне медичне обладнання та досвідчена команда лікарів допоможуть підтримувати стан та, у разі потреби, провести реанімаційні та інші заходи.

  Ми допомагаємо організувати планові поїздки Київ — Харків чи назад, а також здійснити екстрену доставку пацієнта на лікування, діагностику чи інші процедури. Наявність спеціалізованого обладнання дозволяє реалізувати оптимальний варіант транспортування пацієнтів із різними станами безпосередньо всередині приміщення.

  Ми надаємо достатньо місць для супроводжуючих і, за потреби, надаємо психологічну підтримку тривожним пацієнтам. Зв’яжіться з нами для консультації, і ми допоможемо вам замовити оптимальний комплекс послуг та створити відповідні для пацієнта умови.

   

   

  Кількість оцінок: 4
  Розрахунок вартості