+38 (096) 597-33-31

Перевезення хворих Чернівці

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  ЧЕРНІВЦІ,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Чернівці – Київ

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Це спеціалізована послуга, яка зазвичай потрібна для транспортування людини після лікування, операції, травми, перелому чи інших ситуаціях, коли його фізичні можливості обмежені. Самостійно доставити його до пункту призначення може бути дуже непросто, а деяких ситуаціях навіть неможливо. Саме тому краще, коли перевезення хворих на Чернівці організоване кваліфікованими професіоналами. Наша компанія має десятирічний досвід роботи в даній сфері, що позначається на рівні сервісу та якості послуг.

  Особливості досвідченого транспортування хворих у Чернівцях та області

  Ця послуга надається нами досить давно і на високому якісному рівні. Тому з нами перевезення пацієнтів Чернівці точно буде безпечним та якісним. Кваліфіковане транспортування хворих є високоорганізованою та спеціалізованою послугою, спрямованою на безпечне та комфортне перевезення пацієнтів, які потребують медичної допомоги.

  Наша компанія має всі необхідні ресурси, має в тому числі грамотний медичний персонал з відповідною кваліфікацією та досвідом роботи. У штаті є лікарі, медичні сестри, фельдшери та інші фахівці, які навчені надавати допомогу пацієнтам під час транспортування. Окрему увагу можна приділити водіям, які мають необхідні навички, щоб швидко доставити людину в пункт призначення. Маршрут руху продумується дуже ретельно, а водій реалізує його якнайкраще.

  Транспортні засоби, що використовуються для кваліфікованого перевезення хворих, обладнані спеціальними пристроями для забезпечення безпеки та комфорту пацієнтів. Ми не використовуємо старі автомобілі, як деякі інші служби. У нас є Volkswagen Транспортер від відомого німецького бренду, які проходять регулярне технічне обслуговування та обладнані за всіма стандартами. Усередині є достатньо місця для співробітників нашої компанії, спеціального обладнання, а також розміщення супроводжуючих осіб. Завдяки цьому можна переїхати разом із хворим до потрібного місця.

  В обов’язковому порядку наша компанія враховує медичні потреби кожного пацієнта. Це означає, що послуги транспортування налаштовуються відповідно до стану та вимог кожного пацієнта. Такий підхід стає гарантією успіху, тому що доставка здійснюється за всіма стандартами та правилами.

  У процесі транспортування пацієнтів наші співробітники можуть контролювати та моніторити їх стан. Це може включати вимірювання вітальних показників, серед яких пульс, тиск, насичення киснем та інші. Також входить сюди оперативне реагування зміни стану. Такий підхід неймовірно важливий для забезпечення максимальної безпеки, що дозволяє виключити ймовірність виникнення серйозних ускладнень.

  В основі нашої роботи обов’язково лежить дотримання всіх сучасних стандартів у цій сфері. Використовується обов’язково правильне кріплення пацієнта та використання необхідних запобіжних заходів.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Професійний супровід для додаткової безпеки Чернівці-Київ

  У тих випадках, коли пацієнти потребують безперервної медичної допомоги, кваліфікована компанія може надати медичного працівника, який супроводжуватиме медичну турботу під час транспортування. Такий підхід дозволяє підтримувати людину в оптимальному стані та реагувати швидко на її зміни у разі потреби. Таке транспортування гарантує повну безпеку.

  Інші наші переваги

  Досвідчена команда транспортування повинна мати навички ефективної комунікації. Ми це чудово розуміємо та реалізуємо даний принцип на практиці. Це дозволяє своєчасно реагувати на зміни стану пацієнта та забезпечувати інформування сім’ї чи медичних закладів.

  Також ми завжди готові до різних сценаріїв і може швидко адаптуватися до змін у планах чи стані пацієнта. Тому ніщо не може застати досвідчених професіоналів зненацька. До інших важливих переваг можна віднести:

  • Сучасний сервіс, який передбачає отримання кваліфікованої консультації на будь-якому етапі, підказок від менеджера з досвідом.
  • Найкраща ціна в даному сегменті. Доставка по Чернівцях та області, а також за її межі здійснюється на вигідних для кожного клієнта умовах. Вартість прорахувати можна заздалегідь, щоби потім не виникало зайвих питань. Для цього на сайті є спеціальний калькулятор.
  • Комфорт та безпека пацієнтів – це наш головний пріоритет. Тому співробітники компанії практично будь-якої миті готові забезпечити пацієнтам комфорт та емоційну підтримку під час транспортування, особливо якщо це може бути стресовим для пацієнта.

  У таких ретельно підготовлених умовах перевезення викликає мінімальну кількість дискомфорту та проблем. Потрібна вона може для доставки людини на лікування в інше місце, повернення додому з лікарні та інших подібних ситуаціях.

  Кількість оцінок: 7
  Розрахунок вартості