+38 (096) 597-33-31

Доставка лежачих хворих на МРТ

Магнітно-резонансна терапія – точний метод діагностики, який часто використовується у сучасній медицині. Його можуть призначити і лежачому пацієнту для встановлення діагнозу або контролю стану. Перемістити таку людину до діагностичного кабінету з клініки або з дому — непросте завдання. Але її допоможе вирішити приватне перевезення хворого з клініки на МРТ — послугу, яку надає наша компанія «Медтаксі».

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Навіщо потрібна МРТ? Особливості діагностики лежачих хворих

  Магнітно-резонансна терапія залишається інноваційним методом діагностики, за допомогою якого можна точно та детально дослідити тканини, а також внутрішні органи. Медики, завдяки результатам МРТ, можуть виявляти захворювання на ранніх стадіях розвитку, контролювати прогрес лікування, помічати приховані проблеми в роботі систем організму.

  У цілому нині МРТ залишається безпечним і щадним діагностичним методом. Вона не протипоказана ослабленим та літнім пацієнтам. Серед конкретних протипоказань:

  • наявність імплантованих електронних приладів;
  • стани після кліпування судин;
  • нещодавно встановлені стенти, неферомагнітні протези;
  • наявність сторонніх немедичних тіл в організмі (наприклад, уламків);
  • необхідність у постійних реанімаційних заходах тощо.

  Навіщо хворого спрямовують на МРТ? Найчастіше лікар призначає цей метод діагностики, щоб точно встановити певний діагноз. Варто відзначити, що багато патологій реально виявити виключно на апараті МРТ. Зокрема, діагностика допомагає розпізнати:

  • хвороби щитовидної залози;
  • хвороба Паркінсона;
  • хвороба Альцгеймера;
  • різні ураження суглобів;
  • аномалії розвитку;
  • проблеми з кістками та зубами;
  • остеопороз, сколіоз, зміщення та інші проблеми з хребтом;
  • внутрішні кровотечі;
  • захворювання внутрішніх органів та систем.

  Це найважливіший метод діагностики, і ігнорувати припис лікаря не можна. Отже, потрібно організувати транспортування пацієнта до кабінету МРТ. Ми готові допомогти вам, надавши необхідний комплекс послуг.

  Що таке МРТ із седацією?

  У нас доступне стандартне транспортування лежачих пацієнтів на діагностику, а також перевезення хворих на МРТ із седацією. Для чого це потрібно? Справа в тому, що обов’язковою умовою успішного обстеження є нерухомість пацієнта. Процедура триває в середньому півгодини, і не всі люди можуть витримати стільки. Якщо у пацієнта:

  • клаустрофобія;
  • панічні атаки;
  • невеликий (маленький) зростання;
  • гіперкінез;
  • психічний розлад

  то діагностувати його можна лише за умови попередньої седації. Відповідний метод анестезії може підібрати лікар. У окремих випадках потрібна консультація анестезіолога. Зазвичай застосовують седацію (введення спеціальних препаратів із заспокійливою дією) або медикаментозний сон, що викликається внутрішньовенним наркозом.

  Будь-який спосіб вимагає ретельної підготовки згідно з рекомендаціями лікаря. Фахівці «МедТаксі» можуть допомогти з транспортуванням пацієнта та супроводом. Особливо це важливо після діагностики, коли за хворою людиною потрібне спеціальне спостереження.

  Перевезення пацієнтів на МРТ-діагностику

  Перевезення пацієнта на МРТ: як це відбувається

  Доставити пацієнта на діагностичні процедури обов’язок його рідних. Медичні установи можуть допомогти з цим, якщо йдеться про обстеження усередині лікарняного комплексу. В інших випадках потрібно звертатися до спеціалізованих компаній. «МедТаксі» позбавляє вас зайвих переживань і організаційних турбот: ми беремо все на себе, і виконуємо послуги професійно.

  Транспортування хворих на МРТ у Києві здійснюється цілодобово: ви можете звертатися, як тільки виникла потреба у такому обстеженні. Ми перевозимо пацієнта «від ліжка до ліжка», тобто:

  1. Забираємо людину з дому (санаторію, стаціонар, залежно від її місцезнаходження). Залежно від стану пацієнта надаємо каталку, милиці, ходунки та інші подібні засоби. Забезпечуємо дбайливу посадку в автомобіль.
  2. Кожна наша машина спеціально обладнана для перевезення пацієнтів: створено комфортні та безпечні умови, а також є необхідне обладнання для моніторингу стану та, у разі потреби, проведення реанімаційних заходів.
  3. У будь-якій поїздці пацієнта супроводжує медичний працівник. Якщо людина має певні медичні показання, ми підбираємо до команди супроводу вузького спеціаліста. В інших випадках це буде реаніматолог.
  4. Автомобілі знаходяться у справному стані, заправлені та підготовлені до поїздок будь-якої дальності. Усі водії – виключно досвідчені фахівці. Гарантується акуратна та безпечна поїздка по найякіснішому та найкоротшому шляху.
  5. У процесі поїздки лікар постійно спостерігає за пацієнтом і може надати першу допомогу у разі потреби. У нього є всі необхідні апарати та медичні засоби.
  6. Після прибуття ми забезпечуємо транспортування людини безпосередньо до кабінету діагностики та очікуємо до кінця процедури (якщо застосовувалася седація – чекаємо на необхідний час після діагностики, поки лікар не дозволить забрати пацієнта).
  7. Після, за такою ж схемою, ми доставляємо людину назад, гарантуючи її безпеку та комфорт. Ви можете супроводжувати пацієнта протягом усіх етапів: у автомобілі є комфортні крісла.

  Чому ми?

  Ви можете замовити послугу перевезення пацієнта на МРТ у компанії «МедТаксі», щоб отримати повний комплекс послуг та бути впевненими у безпеці людини. У нас є великий досвід перевезень пацієнтів у різних станах по Києву та Україні, з повним контролем і без погіршень. Термінове перевезення, транспортування на діагностику, поїздки приватного характеру (наприклад, за місто, до родичів) — це доступно. Пропонуємо оптимальну вартість та відповідальний підхід.

  Звертаємо вашу увагу, що для організації дійсно якісного та безпечного перевезення нам знадобиться актуальна інформація про стан пацієнта. Лікар за допомогою неї зможе забезпечити необхідний моніторинг показників та правильно відреагувати за їх погіршення.

  Потрібно поїхати терміново? Телефонуйте будь-коли: у нас завжди є чергові екіпажі. Чи плануєте поїздку заздалегідь? Звертайтеся до диспетчера: він відповість на всі запитання та допоможе правильно підготуватися.

  Також вам буде цікаво: Перевезення хворих в Києві та між містами України.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості