+38 (096) 597-33-31

Транспортування хворих Рівне

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Рівне,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Рівне

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Це спеціалізована послуга, яка передбачає переміщення пацієнта з одного місця до іншого. Наприклад, може знадобитися надання більш кваліфікованої медичної допомоги в іншій установі, переїзд в пансіонат, діагностику або щось подібне. Кваліфіковане платне транспортування хворих, організоване нашою компанією у повній відповідності до всіх стандартів, допоможе швидко дістатися до пункту призначення.

  Ключові особливості професійного перевезення хворих Рівне

  Тут дуже важливо мати необхідний рівень оснащеності в технічному плані, а також мати необхідні засоби для транспортування і необхідний рівень знань, досвіду. Попередньо зазвичай проводиться огляд пацієнта, щоб було розуміти, у якому стані він. На основі одержаних даних формується оптимальний варіант перевезення.

  Перевезення може бути плановим та екстреним. Кожен варіант має свої унікальні особливості. Наприклад, екстрене транспортування необхідне, коли життя людини перебуває у небезпеці. Даний вид перевезення може бути потрібним після того, як на місці були проведені певні медичні заходи.

  Планове медичне перевезення потрібне, якщо людина перебуває у стабільному стані, але потрібно провести в іншому місці обстеження, потрапити на діагностику або додому після виписки.

  Кваліфіковане перевезення пацієнтів Рівне – Київ – це наш пріоритет. Можна замовити перевезення як по місту, так і за його межі. Перевезення здійснюється в межах області та до інших міст, у тому числі до Києва. Незалежно від стану пацієнта, все буде зроблено з гарантією безпеки та комфорту.

  Забезпечується кваліфікований супровід, що гарантує відсутність проблем у процесі. Якщо раптом стан людини під час транспортування погіршиться, можна розраховувати на термінову допомогу. Для цього наші автомобілі оснащені всім необхідним, зокрема сучасним обладнанням.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Підготовка перед транспортуванням

  Щоб усе організувати правильно та максимально безпечно, потрібно приділити особливу увагу підготовці. Проводиться комплекс медичних заходів, що забезпечують підтримання нормального стану та його життєзабезпечення. Найкраще, якщо людина нічого не питиме і їсть приблизно за пів години, до початку транспортування.

  Якщо людина перебуває у адекватному стані, то процесі не повинно виникати жодних ускладнень. Обов’язково, щоб він дав згоду на надання такої послуги. Також потрібно підготувати деякі особисті документи та особисту медичну документацію.

  Залежно стану пацієнта можуть застосовуватися різні варіанти перевезення. Це може бути використання крісла-каталки, нош, спеціального матраца вакуумного типу та інших подібних засобів. Наприклад, якщо у людини інфаркт, інсульт чи якийсь вид шоку, то використовується транспортування на ношах. Фахівці переносять їх максимально плавно та акуратно, щоб не нашкодити пацієнту.

  Наші головні пріоритети

  Компанія займається перевезенням пацієнтів протягом значного часу, завдяки чому є унікальні навички. Вони у поєднанні з досвідом дають чудовий результат та забезпечують високу якість перевезення. Серед наших головних пріоритетів у роботі з пацієнтами можна відзначити:

  • Безпека пацієнтів, яка завжди знаходиться на першому місці. Ми використовуємо в організації процесу лише німецькі іномарки, які неодноразово показали себе з кращого боку. Кожна машина знаходиться у чудовому технічному стані, має все обладнання, а їй керує кваліфікований водій.
  • Різноманітні варіанти транспортування, які вибираються залежно від потреб та стану пацієнта.
  • Чесне ціноутворення. Кожен має можливість за допомогою простого та зрозумілого калькулятора на нашому сайті розрахувати, скільки грошей доведеться заплатити. Ціна формується дуже прозоро та є дійсно доступною.

  Тому скористатися послугами у Рівному та області може фактично кожен охочий.

  Комфортне перевезення хворих у Рівному від надійної компанії

  Ми маємо великий досвід і по праву вважаємося надійною компанією у цій сфері. У Рівному та області ми надаємо кваліфіковані послуги, вартість яких доступна, а якість стабільно дуже висока. Будь-якої пори року послуга надається своєчасно. У машині може легко помістити кілька супроводжуючих, наприклад, родичів пацієнта. Для них спеціально підготовлено комфортабельні місця.

  Розрахувати вартість не складе ніяких труднощів, як і отримати кваліфіковану консультацію. Можна звернутися до менеджера, щоб ознайомитися з тонкощами організації перевезення, отримати відповідь щодо термінів, вартості та решти всіх нюансів.

  Ми працюємо на основі унікальних стандартів та принципів, чим може скористатися кожен бажаючий у повному обсязі. Ми цінуємо клієнтів та здоров’я, в чому легко переконатися, здійсни замовлення послуги у нас. Зробити це можна телефоном або використовуючи спеціальну форму.

  Кількість оцінок: 4
  Розрахунок вартості