+38 (096) 597-33-31

Транспортування хворих Харків

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Харків,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Харків

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Харків є великим містом, де послуга з перевезення хворої людини може знадобитися в багатьох ситуаціях. Наприклад, потрібно доставити його додому чи до медичного закладу. Для безпечного перевезення необхідно мати спеціальний транспортний засіб, обладнання. Також важливо, щоб здійснювався медичний нагляд та догляд у разі потреби. Саме таке перевезення лежачих хворих на Харків здійснюється нашою компанією. Гарантується безпека, чесна вартість та комфорт.

  Особливості професійного перевезення хворих Харків

  Це специфічна послуга, яка надається досвідченим медичним персоналом для забезпечення безпеки та належної медичної допомоги під час перевезення. Також важливим фактором стає використання спеціально обладнаних транспортних засобів, у яких є все необхідне для комфорту та безпеки, включаючи сучасне медичне обладнання. За таких умов, якщо раптом виникне потреба, буде проведено всі необхідні маніпуляції, спрямовані на відновлення нормального стану пацієнта.

  Займається транспортуванням кілька фахівців, кожен із яких відповідає за свій напрямок діяльності. Обов’язково присутні фахівці, які можуть швидко та якісно надати базову медичну допомогу та догляд під час перевезення. Завдяки цьому надається необхідна підтримка та здійснюється ретельний контроль над основними життєвими показниками.

  Якщо пацієнт потребує більш складної медичної допомоги чи спостереження, залучаються медсестри із досвідом. Вони стежать за лікарськими препаратами та їх прийомом, інфузійною терапією та іншими аспектами медичного догляду.

  У деяких ситуаціях пацієнт може вимагати спеціалізованої медичної допомоги. Для цього як супровід вирушає досвідчений лікар. Такий підхід стає невід’ємною умовою для перевезення пацієнтів із високим ступенем медичної складності.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Основні засади сучасного транспортування хворих

  Якщо перевезення пацієнтів Харків – Київ здійснюється справжніми професіоналами, можна розраховувати на високу якість сервісу та інше. Серед основних принципів надання цієї послуги можна назвати:

  • Використання лише сучасного та перевіреного обладнання. В автомобілі, яким здійснюється перевезення, є необхідне обладнання для моніторингу та підтримки пацієнтів під час перевезення.
  • Кожен співробітник має відповідний рівень медичної підготовки, що документально підтверджується.
  • Безпека – це дуже важливо, наш основний пріоритет. Співробітники компанії чітко знають усі основні протоколи безпеки та правила правильного транспортування.
  • Координація між усіма співробітниками компанії та рештою учасників процесу дуже важлива, тому що забезпечує успіх у перевезенні.

  Транспортування хворих професіоналами з великим досвідом роботи в даній сфері забезпечує якісну та безпечну медичну допомогу під час перевезення, що особливо важливо для пацієнтів із гострими чи хронічними захворюваннями. Ціна при цьому може бути доступною.

  Основні види послуг з перевезення пацієнтів

  Є кілька основних різновидів послуг у цій сфері, кожен з яких має свої унікальні характеристики та особливості. Серед них можна відзначити:

  • Перевезення пацієнтів після інсульту чи інфаркту.
  • Перевезення після травм або перелому.
  • Транспортування після оперативного втручання та ін.

  Незалежно від конкретної причини, якщо людина перебуває в ослабленому стані і фізично не може перенести звичайне перевезення або дістатися місця призначення самостійно, оптимальним варіантом стає спеціалізоване транспортування. Вона здійснюється під комплексним наглядом фахівців, які мають досвід та потрібне обладнання.

  Перевезення пацієнтів по Харкову та області

  Існують різні ситуації, в яких така послуга стає обов’язковою. Самостійно здійснити перевезення у будь-якому випадку непросто, тому що потрібно мати транспортний засіб, достатню кількість фізичної сили, щоб доставити туди хвору людину. Тому набагато простіше та безпечніше звернутися до професіоналів.

  Наша компанія надає комплекс високоякісних послуг, зокрема транспортування з лікарні додому. Потрібна вона може, якщо необхідно забрати людину після лікування. Іноді потрібно доставити пацієнта до медичного закладу, пансіонату для реабілітації та відновлення.
  Ми намагаємося завжди забезпечувати безпеку та зручність для пацієнтів, для чого використовуються різні варіанти перевезення. Можна розташувати людину у зручному кріслі-каталці, на спеціальному матраці та іншими способами. При цьому за його станом постійно спостерігатиме кваліфікований фахівець.

  Ми швидко довеземо лежачого хворого містом, а якщо буде потрібно, то й по області. Кваліфіковане транспортування відповідно до всіх стандартів у цій галузі гарантує повну безпеку разом із комфортом. Консультація з менеджером допоможе розібратися у деталях.

  Кількість оцінок: 5
  Розрахунок вартості