+38 (096) 597-33-31

Перевезення хворих Миколаїв

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  МИКОЛАЇВ,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Миколаїв

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Перевезення хворих є процесом переміщення пацієнтів з одного місця в інше. Переміщення може відбуватися у різноманітних напрямках, наприклад, з дому до лікарні, з лікарні на обстеження, лікування чи інші медичні установи. Професійне перевезення лежачих хворих Миколаїв може здійснюватися різними способами залежно від стану пацієнта, його медичних потреб та доступних ресурсів. Наша компанія незалежно від складності завдання гарантує своєчасну доставку на місце, високу якість сервісу та безпеку.

  Різновиди та особливості транспортування хворих у Миколаєві та області

  Спеціалізовані транспортні засоби, такі як медичне таксі, обладнані спеціальними пристроями для забезпечення комфорту та безпеки пацієнтів. Це може бути особливе місце для розміщення пацієнта, сучасні медичні прилади. Такі засоби дозволяють перевозити пацієнтів із різними станами, включаючи інвалідів, пацієнтів після операцій та інших.

  У нашій компанії використовуються сучасні автомобілі, які найкраще підготовлені під такі цілі. Є всередині салону достатньо місця для розміщення самого пацієнта. Причому є різні варіанти перенесення, включаючи вакуумний матрац, крісло-каталку, ноші та ін. Під конкретну ситуацію вибирається оптимальний варіант, що дозволяє створити комфортні умови на високому рівні.

  Пацієнти, які мають обмежену рухливість, можуть вимагати спеціальних послуг для перевезення, таких як інвалідні візки, інші спеціалізовані засоби. Ми готові підібрати найоптимальніший підхід під потреби кожного пацієнта. Саме тому перевезення хворих Миколаїв – Київ та по області завдяки нам виходить по-справжньому якісним.

  У деяких випадках, особливо коли пацієнтам потрібна постійна медична допомога, перевезення здійснюється із супроводом медичного персоналу. Ми готові надати високоякісний супровід, коли компетентний спеціаліст уважно відстежуватиме стан здоров’я людини та вживатиме відповідних заходів. Це дозволяє забезпечити безперервне медичне спостереження у дорозі. Ціна при цьому за послугу може бути вищою за стандартну, але у нас вона завжди залишається на доступному і цілком прийнятному рівні для більшості клієнтів.

  Добре, коли перевезення хворих адаптоване до медичних потреб та стану кожного пацієнта. Ми маємо для цього необхідний досвід і всі інші можливості. Професійні медичні транспортні компанії нашого рівня – це оптимальне рішення, тому що надаються спеціалізовані послуги з урахуванням безпеки, комфорту та медичного піклування для пацієнтів під час перевезення. Транспортування в таких умовах виконується точно вчасно та гарантовано якісно.

  Плюси грамотно організованого транспортування пацієнтів Миколаїв-Київ

  Якщо заручитися підтримкою медичного таксі, яке працює у Миколаєві та інших містах України досить давно та максимально успішно, можна розраховувати на отримання різноманітних плюсів:

  • Індивідуальний підхід до потреб пацієнта. На попередньому етапі можна обговорити всі деталі, включаючи місце перевезення, час та інші аспекти. У такій ситуації нескладно буде підготувати оптимальний план, що позначається на якості та дозволяє забезпечити у повному обсязі всі потреби клієнта.
  • Вартість приємно дивує та робить послугу дійсно доступною.
  • Сучасний сервіс. Це передбачає своєчасну доставку на місце у підготовлених умовах. Наші автомобілі знаходяться в ідеальному технічному стані, який постійно перевіряється. Також можна розраховувати на швидке обслуговування, якість та можливість супроводжувати пацієнта. Є для цього спеціальні місця, де на м’яких сидіннях може одразу розміститися кілька людей.
  • Просте оформлення замовлення, консультації з питань, що цікавлять. Все це стає гарантією зручного обслуговування.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Замовити перевезення хворих у Миколаєві

  Якщо виникає потреба у отриманні відповідної послуги на високому якісному рівні, слід звернутися до досвідчених професіоналів. Послуга стає поступово все більш затребуваною, через що її надають багато компаній. Від того, куди саме звернеться людина, залежить кінцевий результат. Можна розраховувати на класний сервіс та легкість оформлення замовлення, якщо вибрати нашу компанію, тому що обслуговування клієнтів стабільно знаходиться на високому рівні та відповідає всім потребам.

  Здійснити замовлення можна через спеціальну форму, яка відрізняється простотою та інтуїтивною зрозумілістю. Також зв’язатися з нашими співробітниками можна за допомогою менеджерів за телефоном. З ними легко обговорити місце доставки, можливості перевезення, вартість та всі інші моменти. Менеджер намагається розповідати про все найдоступнішою мовою, що стає ще однією перевагою. Ми цінуємо кожного клієнта, а перевезення здійснюється різними містами Миколаївської області і не тільки.

  Кількість оцінок: 5
  Розрахунок вартості