+38 (096) 597-33-31

Медичні перевезення пацієнтів з інфарктом міокарда

Інфаркт міокарда – одна з найважчих форм кардіальної патології. На жаль, вона дуже поширена. Інфаркт загрожує життю пацієнта. Особливо небезпечним фактором є несвоєчасне надання медичної допомоги: запізнення медичної бригади або некваліфікована допомога загрожують або смертю, або серйозними ускладненнями. Ось чому перевезення хворих після інфаркту міокарда має бути правильно організованою, професійною та своєчасною. Саме таку послугу пропонує компанія «МедТаксі».

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Як розпізнати вчасно інфаркт міокарда?

  У пацієнта з інфарктом уражена ділянка серцевої тканини відмирає вже за 20-40 хвилин. Збереження життя та здоров’я людини безпосередньо залежить від своєчасної діагностики та правильно організованого, оперативного перевезення під медичним наглядом.

  Судини безперервно постачають кисень та кров до серця. Якщо кровотік стає гіршим або зупиняється, серцевий м’яз міокард починає відмирати. Причому необов’язково це може супроводжуватися яскравими симптомами. Практика показує, що у пацієнтів-жінок процес іноді відбувається навіть без болю.

  Інфаркт виникає через закупорку судин (тромбозу). Якщо перевезення хворого після інфаркту міокарда відбулося протягом перших 2 годин після початку процесу, і операція була проведена в цей же часовий проміжок, він має великі шанси на відновлення. Якщо першу медичну допомогу надано вчасно, а операцію зроблено протягом перших 12 годин, пацієнт житиме, але з інвалідністю.

  Коли потрібно замовити послуги «МедТаксі»? Терміново звертайтесь до нас, якщо помічаєте явні ознаки інфаркту:

  • сильний безперервний біль за грудиною;
  • прийом ліків від болю не дав результатів;
  • тривалість больових відчуттів – чверть години та більше.

  Наполягаємо: у таких ситуаціях немає часу на роздуми, потрібно викликати медичне таксі терміново!

  Інфаркт міокарда може починатися із серцевого нападу (стенокардії). Його можна розпізнати після печіння або болю за грудиною, що виникає після навантажень. Якщо через пару хвилин після прийому таблетки ознаки не зникли, терміново телефонуйте за номером «МедТаксі» та замовляйте перевезення пацієнта.

  Також зверніть увагу на симптоми, за якими можна запідозрити інфаркт міокарда:

  • біль, який «накочує хвилями» навіть без навантажень;
  • різке почуття слабкості;
  • підвищення частоти пульсу;
  • панічні атаки;
  • перепади тиску;
  • нудота та блювання.

  Не радимо самостійно «спостерігати» пацієнта, намагатися везти його до лікарні на власному транспорті чи звичайному таксі. Життя та здоров’я людини — не поле для експериментів та економії. Тільки правильно проведене перевезення хворого після інфаркту міокарда у Києві дозволить зберегти шанси на повне чи часткове відновлення.

  Чому важливо замовити перевезення пацієнта з інфарктом міокарда?

  Очевидна думка, яка виникає у людини, яка зіткнулася з симптомами інфаркту: дзвонити до «Швидкої». Однак у цей складний час приїзд нагальної допомоги може затягтися. Причин тому багато: від нестачі палива до відсутності вільних бригад.

  У разі коли рахунок йде на хвилини, ніколи розраховувати на удачу. Несвоєчасна медична допомога посилює перебіг захворювання, і ризик розвитку ускладнення зростає у рази.

  Своєчасне прибуття спеціального автомобіля, надання першої допомоги та швидке перевезення пацієнта з інфарктом Києвом до профільного відділення державної або приватної лікарні — основа збереження життя людини. За правильної організації процесів є високі шанси відновлення без інвалідизації.

  Отже, три фактори успішного лікування інфаркту міокарда:

  1. Своєчасно надано першу допомогу.
  2. Швидке та правильне транспортування пацієнта з інфарктом до профільного стаціонарного відділення для правильної діагностики та ефективного лікування. Воно буде спрямоване на стабілізацію стану та профілактику ускладнень.
  3. Правильно проведена реабілітація після того, як гострі прояви будуть куповані.

  «МедТаксі»: правильне транспортування хворих з інфарктом міокарда

  Наша приватна служба медичного транспортування організує правильне перевезення людей із симптомами інфаркту міокарда до лікарні.

  1. Для перевезення використовується спеціально обладнана машина.
  2. Пацієнта супроводжує фахівець відповідного медичного профілю: залежно від ситуації це буде кардіолог або реаніматолог.
  3. Протягом поїздки медичний фахівець надає пацієнту інфузійну підтримуючу терапію згідно з принципами доказової медицини та міжнародними протоколами. Якщо лікар вводить препарати – то виключно дозволені та безпечні.
  4. Пульс та серцебиття пацієнта постійно моніторяться медпрацівником. Крім того, фахівець контролює артеріальний тиск та оцінює стан дихання. Це дозволяє своєчасно вживати додаткових заходів, щоб стабілізувати стан людини.
  5. Якщо стан пацієнта тяжкий (або різко погіршується), медичний фахівець може здійснити реанімаційні заходи. Їхній конкретний перелік залежить від індивідуальної ситуації.
  6. Пацієнт у процесі транспортування знаходиться на кушетці чи ношах, і надійно зафіксований. Це необхідно, щоб знизити навантаження на серце та захистити людину від ускладнень.

  “МедТаксі” працює цілодобово. Наша команда – це виключно кваліфіковані медики та водії. Ми виконуємо ключове завдання: організуємо максимально швидку доставку, забезпечуючи умови для сприятливих прогнозів щодо його одужання.

  Чому ми?

  “МедТаксі” – це оптимальна вартість послуг, якісний сервіс, оперативна цілодобова реакція на виклики та послуги від кваліфікованого досвідченого персоналу.

  Кожен наш спецавтомобіль має інноваційне медичне обладнання. Ми надаємо всі основні та додаткові послуги у процесі транспортування. Наша мета — зберегти життя та здоров’я людини, вчасно передавши її до рук профільної медичної бригади у стаціонарі. Ви можете замовити й інші послуги, пов’язані з транспортуванням: наприклад, перевезення хворих після інсульту Україною для термінової допомоги або реабілітації. Для оформлення заявки телефонуйте: менеджер надасть всі подробиці.

  Кількість оцінок: 11
  Розрахунок вартості