+38 (096) 597-33-31

Перевезення пацієнтів Чернігів

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  ЧЕРНІГІВ,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Чернігів

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  З людиною може статися практично все, що завгодно, у тому числі хвороба та травма. У деяких ситуаціях його фізичні можливості стають обмеженими, що трохи ускладнює життя, робить його незвичним. У деяких ситуаціях потрібно дістатись конкретного місця, наприклад, лікарні, але немає можливості зробити все самостійно. Саме тоді на допомогу приходить така послуга як перевезення лежачих хворих Чернігів. Вона є ефективним сучасним рішенням, яке легко прийняти, якщо звернутися до нас.

  Особливості якісного транспортування пацієнтів у Чернігові та області

  Ми надаємо послуги безпосередньо у Чернігові, а також по області та іншим містам країни. Тому доступне перевезення хворих Чернігів фактично всім охочим. Працює в нашій компанії команда кваліфікованих співробітників, кожен з яких має потрібні навички та знання. Водії, наприклад, відповідають за безпечне та комфортне перевезення, а санітари забезпечать безпечне переміщення пацієнта. Якщо потрібний медичний догляд під час поїздки, ми готові надати його з гарантією якості.

  Наші автомобілі від компанії Volkswagen обладнані відповідним чином, мають досить комфортний та просторий салон. У ньому зручно розміщується сам пацієнт, співробітники нашої компанії, а також у разі потреби його родичі. Є кілька спеціально підготовлених місць для таких цілей, що дозволяє зручно перебратися в потрібне місце практично всією родиною.

  Наша ціна завжди відрізняється доступністю. Це важливо у будь-якому випадку, але додатковою перевагою стає максимально гармонійне поєднання з якістю. Перевезення організовується не просто швидко, а й гарантовано якісно.

  Які переваги мають наші клієнти в перевезенні у Чернігові?

  Щоб транспортування пацієнтів Чернігів – Київ було не тільки зручним, а й справді безпечним, є сенс звернутися до професіоналів. Іноді люди намагаються користуватись власними транспортними засобами чи викликати звичайне міське таксі. Але це сумнівні рішення, які рідко дозволяють отримати хороший результат. Зазвичай результатом стає витрачений час і нерви. Усього цього можна уникнути, якщо звернутися до нас. Для нас вся Чернігівська область, як і решта регіонів країни, є полем діяльності. Серед основних переваг нашої компанії можна відзначити:

  • Найкращим чином обладнані автомобілі. У салоні обов’язково є місце для інвалідного візка, нош, вакуумного матраца і всього іншого. Відповідно пропонується кілька основних варіантів переміщення пацієнтів, серед яких завжди можна знайти найраціональніший. Для людей, які супроводжуватимуть пацієнта, також є необхідна кількість місця та можливостей.
  • Повна комплектація сучасним обладнанням, що створює оптимальні умови перевезення хворих. Співробітники компанії готові доставити людину до салону автомобіля, а потім до пункту безпосереднього призначення. Таким чином, клієнтам не потрібно думати практично ні про що, тому що всі основні завдання виконуються кваліфікованими професіоналами.
  • Формування вартості відбувається у повній відповідності до всіх стандартів та потреб клієнтів. Можна розраховувати на прозорість у плані утворення вартості та можливість обговорити всі деталі заздалегідь. Саме такий підхід унеможливлює виникнення неприємних фінансових сюрпризів.
  • Високоякісний сервіс, який передбачає надання необхідних консультацій, доброзичливе ставлення до клієнтів, комплексний підхід та багато іншого.

  Завдяки цьому перевезення хворих із Чернігова або назад обов’язково буде здійснено з гарантією високої якості, безпеки та надійності.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Замовити перевезення хворих в Чернігові та області

  Якщо виникла потреба у здійсненні перевезення пацієнта, можливості якого у плані пересування дуже обмежені, важливо звернутися до перевірених фахівців. У цій сфері працює не так мало компаній, як може здатися на перший погляд. Тут дуже важливо обрати таких фахівців, репутацію яких перевірено, а відповідальний підхід до справи не викликає жодних сумнівів.

  Наше таксі для інвалідів Чернігів має у своєму розпорядженні необхідні ресурси для високоякісного надання своїх послуг. Замовити їх можна телефоном, через сайт. Контакти легко знайти у відповідному розділі, а також отримати кваліфіковані консультації. Можна в такій ситуації розібратися в конкретних особливостях послуги, знайти найкраще співвідношення ціни та якості, обговорити всі деталі.

  Наша репутація як надійного та професійного перевізника в даній сфері не викликає жодних питань. Компанія неодноразово демонструвала себе з найкращого боку як у Чернігові, так і по області. Ми готові допомогти при плановій госпіталізації, виписці з лікарні, поїздці на діагностику до іншого медичного закладу та в будь-якій іншій ситуації. Незалежно від пункту призначення, ми гарантуємо, що людина дістанеться туди вчасно та в безпеці.

  Кількість оцінок: 3
  Розрахунок вартості