+38 (096) 597-33-31

Медичні перевезення пацієнтів на діагностичне обстеження

Медичні обстеження – обов’язкова частина лікування чи контролю стану пацієнтів. Не всі види діагностики можна зробити «вдома». Більшість інструментальних досліджень доступна лише у медичних закладах. Як організувати доставку туди лежачих чи «важких» пацієнтів?

Професійне перевезення пацієнтів на обстеження у Києві – прерогатива компанії «МедТаксі». Ми організуємо транспортування із повним комплексом необхідних послуг. Однією з наших переваг є доставка «від ліжка до ліжка». Тобто вам не доведеться дбати, як подолати коридори, сходові прольоти та інші складні ділянки медустанови.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Коли необхідні послуги з перевезення пацієнта на діагностику?

  Замовити послуги професійного медичного транспортування можуть пацієнти або їх родичі. Найпоширеніші ситуації, коли перевезення хворих на обстеження у Києві стає актуальним:

  • пацієнт знаходиться на стаціонарному лікуванні, але йому потрібно відвідати діагностичний кабінет в іншому місці (наприклад, клініці, розташованій в іншій частині міста);
  • хворий потребує консультації спеціаліста, який працює в іншому місті чи навіть країні;
  • людина проходить амбулаторне лікування, і контролю прогресу потрібно пройти певні діагностичні заходи;
  • у пацієнта немає можливості вирушити на діагностику самостійно через певний стан здоров’я;
  • хворому призначили комплексне обстеження організму, що означає відвідування кількох медичних закладів у різних районах міста;
  • людина потребує думки іншого фахівця, тому він (або її рідні) планує пройти обстеження та звернутися до обраного лікаря;
  • пацієнт з інвалідністю має пройти періодичне комплексне обстеження для проходження медичних комісій (зокрема, МСЕК).

  Правила підготовки та організації перевезення пацієнта на обстеження

  Ми надаємо послуги цілодобово та своєчасно реагуємо на виклики. Усі транспортування суворо відповідають стандартним вимогам. Під час підготовки диспетчеру важливо отримати актуальні відомості про стан хворого, щоб розуміти, яка машина потрібна для поїздки, і хто має супроводжувати людину: достатньо лише фельдшера чи потрібен вузький фахівець.

  Родичам важливо підготувати пацієнта морально та не створювати метушні. Правила підготовки прості: звільніть проходи для нош, зберіть документи та речі, не заважайте медичній бригаді від нашої компанії. Це досвідчені фахівці, які знають, що робити.

  Супровід пацієнта родичем – питання добровільне. Винятком є ситуації, коли стан людини важкий (у разі присутність у машині сторонніх заборонено). Довіряючи пацієнта команді «МедТаксі», ви можете бути впевненими — ми надамо всі необхідні послуги.

  Поїздка в автомобілі, лежачи, найчастіше – у зафіксованому положенні – серйозний стрес для хворої людини. Тому важливо організувати спокійні збори. Після того, як людина опиняється в салоні машини, питаннями її стану займається медична команда: вона організовує моніторинг основних показників здоров’я та, за необхідності, стабілізує їх.

  Що потрібно від родичів пацієнта:

  1. У день перевезення не годувати пацієнта рясно (в ідеалі – легкий прийом їжі за дві години до поїздки).
  2. Якщо це можливо, організувати випорожнення пацієнта перед транспортуванням.
  3. Приготувати із собою стандартні засоби гігієни, верхній одяг.
  4. Одягти на людину підгузник. Взяти із собою чи передати представнику команди «МедТаксі» документи хворого.

  Просимо чітко виконувати рекомендації лікаря та не намагатися перешкоджати його роботі. Поки що надається послуга перевезення, саме він відповідає за життя та здоров’я пацієнта.

  Стандартна схема поїздки на обстеження

  Замовити послуги «МедТаксі» можна у будь-який час доби. Ми можемо прибути на виклик терміново або на потрібний вам час. Основну інформацію можна поговорити з диспетчером. Він приймає необхідні рішення щодо комплектації бригади. Наступні дії:

  1. До кожної бригади входить лікар. Саме він обстежує пацієнта перед поїздкою, оцінюючи його стан та приймаючи необхідні рішення. Разом із лікарем прибуває санітарна команда, завданням якої є забезпечити акуратне транспортування людини до автомобіля, і з нього — до медичного закладу.
  2. Використовуючи необхідні засоби (ноші, каталку, інвалідне крісло тощо), пацієнта перевозять до автомобіля. Усередині є спеціальна регульована кушетка з ременями фіксації.
  3. Якщо є потреба, хворого підключають до системи моніторингу показників роботи організму. Протягом усієї поїздки лікар відстежує стан і, у разі потреби, вживає заходів. У реанімобілі є необхідні засоби для стабілізації стану або реанімації.
  4. Водій обирає найбезпечніший і найкоротший маршрут для поїздки. Всі наші автомобілі перебувають у справному стані. Тому технічні проблеми у дорозі виключені.
  5. Після прибуття на місце пацієнта доставляють у потрібний кабінет, забезпечують необхідну допомогу, очікують на закінчення діагностичної процедури.
  6. Після завершення обстеження, команда забезпечує безпечне транспортування людини назад. Після поїздки лікар проводить стандартне обстеження, щоб переконатися у стабільному стані пацієнта.

  Чому ми?

  «МедТаксі» — це робота цілодобово, оптимальна вартість та відмінна якість послуг. У нас великий досвід успішних перевезень людей у Києві та Україні: як стандартних, так і термінових, з важкими пацієнтами та реанімаційними заходами.

  Приватна служба медичних перевезень – це насамперед якість. Звичайно, воно має свою ціну. Але життя та здоров’я людини безцінні. І щоб зберегти їх, пацієнта треба оточити не лише турботою, а й спеціалізованими послугами. Особливо це важливо для такого стресового заходу як медичне обстеження.

  Тому звертайтеся до нас: ми забезпечимо оперативність, якість, безпеку, без зайвих витрат часу та бюрократії. Розрахунок вартості послуг проводимо індивідуально. Ціна залежить багатьох чинників: фактичного стану пацієнта, маршруту поїздки тощо. У будь-якому випадку гарантуємо відсутність націнок та максимальну об’єктивність.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості