+38 (096) 597-33-31

Транспортування хворих Ужгород

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Ужгород,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Ужгород

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Перевезення хворих може знадобитися до медичного закладу для лікування або у зворотному напрямку після його завершення. Іноді потрібно доставити людину з обмеженими можливостями до санаторію чи іншого подібного закладу. Зробити це самостійно вкрай складно, бо потрібно мати певний рівень фізичної підготовки, знання та транспортний засіб. Набагато простіше та ефективніше довірити вирішення цієї проблеми кваліфікованим фахівцям. Наша компанія гарантує повну безпеку та комфорту.

  Відмінності кваліфікованого перевезення хворих Ужгород

  Знадобитися перевезення лежачих хворих Ужгород – Київ ціна якої може бути цілком доступною, може в різноманітних ситуаціях. Дуже важливо у такій ситуації звернутися до справжніх майстрів своєї справи. Наша компанія найкращим чином для цього підходить, тому що має великий досвід, кваліфіковані кадри, сучасні технічні можливості. Все це зібрано у єдиний фокус та спрямоване на надання високоякісних та безпечних послуг. Серед характерних відмінностей професійно організованого перевезення хворих можна відзначити:

  • Забезпечення потрібного рівня медичного догляду та піклування. Кожен співробітник компанії має освіту та досвід, що дозволяє якісно надати необхідну медичну допомогу та забезпечити повноцінне спостереження під час перевезення. Це особливо важливо для пацієнтів з тяжкими чи хронічними захворюваннями.
  • Наявність всього необхідного спеціалізованого обладнання. Наші автомобілі Volkswagen Транспортер для перевезення хворих зазвичай оснащені спеціалізованим медичним обладнанням, серед якого спеціальні монітори життєвих функцій та інші пристрої, що дозволяє ефективно керувати станом пацієнта в дорозі.
  • Безпека є дуже важливою відмінністю. Для забезпечення максимально можливого рівня безпеки робиться все можливе. Кваліфікований персонал навчений забезпечувати безпеку пацієнтів під час перевезення, що обов’язково включає правильне фіксування пацієнта, запобігання пошкоджень і забезпечення дотримання медичних стандартів.
  • Комфорт. Він забезпечується завдяки використанню спеціальних транспортних засобів, які спроектовані особливо для забезпечення максимального комфорту та безпеки. Вони мають відповідне обладнання для пацієнтів із різними потребами, такими як інвалідні візки, кушетки та інші адаптивні пристрої. Розміститися всередині салону може не лише безпосередньо пацієнт, а й його родичі у кількості до трьох осіб, що дозволяє перевезти практично цілу родину одразу.
  • Надання у разі потреби кваліфікованої та комплексної допомоги. Співробітники нашої компанії знають, як забезпечити пацієнтам психологічну підтримку, особливо у разі стресових ситуацій, пов’язаних із перевезенням.
  • Відповідність усім медичним нормам та стандартам якості. Кваліфіковане перевезення хворих обов’язково дотримується всіх медичних стандартів і протоколів, що сприяє наданню високоякісної медичної допомоги.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  В яких ситуаціях може знадобитися послуга?

  Транспортування в Ужгороді, по області та за її межі може знадобитися у багатьох ситуаціях:

  • Доставка людини після інсульту чи інфаркту до медичного закладу для надання необхідної допомоги.
  • Перевезення для реабілітації в санаторії або спеціалізованому пансіонаті.
  • Транспортування додому після лікування до лікарень, після проведення операції та ін.

  По області перевезення здійснюється так само ефективно та швидко, як і містом. Використовуються сучасні автомобілі, досвідчений медичний персонал. Комплексний підхід гарантує високу якість та повну безпеку для кожного пацієнта.

  Звернення до нас незалежно від конкретної ситуації дозволяє скоротити час, необхідний для транспортування пацієнта завдяки ефективному плануванню маршруту та використанню спеціалізованих транспортних засобів.

  Чому варто вибрати нас?

  Компанія працює по всій Україні, зокрема в Ужгороді та області, вже досить давно. Завжди надаються послуги на максимально можливому якісному рівні. Перевезення хворих може бути фізично та емоційно навантажує для сім’ї. Кваліфікована служба перевезення може допомогти знизити це навантаження, забезпечуючи належну турботу про пацієнта.

  Ми робимо все можливе для забезпечення потрібного рівня безпеки, комфорту та медичного піклування пацієнтів під час транспортування. Для цього компанія має повний обсяг технічних засобів і обладнання, що додатково підкріплюється високою кваліфікацією співробітників. Вибрати нас для замовлення такої послуги можна з наступних причин:

  • Комплексне обслуговування під час перевезення.
  • Гарантія безпеки та зручності незалежно від дальності поїздки.
  • Чесна вартість та ін.

  Також можна розраховувати на кваліфіковані консультації, за допомогою яких нескладно буде розібратися на початковому етапі ключових особливостей. Фахівці підкажуть, як краще організувати перевезення.

  Кількість оцінок: 4
  Розрахунок вартості