+38 (096) 597-33-31

Перевезення лежачих хворих по Києву та Україні

Лежачі та важко хворі пацієнти зазвичай вимагають серйознішого комплексного догляду. І це стосується не лише перебування у стаціонарі чи медичного обслуговування та контролю за станом здоров’я. Необхідно забезпечити безпеку людини на кожному етапі, включаючи транспортування по місту за потреби.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Перевозити лежачих пацієнтів на звичайному легковому автомобілі некомфортно і найголовніше небезпечно. Оскільки важливо правильно розташувати самого хворого і потурбуватися про те, щоб протягом усієї поїздки його доглядали фахівці, які мають у своєму розпорядженні обладнання для швидкого реанімування та підтримки нормальних показників здоров’я.

  Ми здійснюємо послуги перевезення лежачих хворих по Києву, що проводяться на спеціальному облаштованому транспорті. Автомобілі мають зручні кушетки із ременями безпеки для закріплення пацієнтів. А також оснащені медичним обладнанням: апаратами штучної вентиляції легень, кардіомоніторами, дефібриляторами, електрокардіографами тощо.

  Коли потрібне перевезення лежачих пацієнтів Києвом

  Перевезення лежачих хворих (Київ) дозволяє забезпечити пацієнту максимальний комфорт та безпеку під час поїздки. Тим більше, що Київ – велике місто, і відстані можуть бути суттєвими.

  Послуги перевезення лежачих пацієнтів містом актуальні у низці ситуацій:

  1. Переміщення з однієї лікарні/клініки/шпиталю/санаторію до іншої.
  2. Планова госпіталізація лежачого пацієнта. У такому разі не викликають швидкої допомоги. Ви можете запланувати поїздку хворих по Києву та за його межі на спеціально облаштованому транспорті заздалегідь.
  3. Медичні таксі. У процесі лікування пацієнтам часто доводиться відвідувати лікарів. Лежачі хворі не можуть зробити це самостійно. Послуги перевезення знадобляться для переміщення з дому до лікарні та назад.
  4. До аеропорту чи вокзалу. Якщо планується більш серйозне лікування в інших містах, регіонах чи навіть країнах, необхідно довезти пацієнта до київського аеропорту, залізничного вокзалу, автовокзалу.

  Чому варто скористатися послугами перевезення лежачих пацієнтів

  Медичне транспортування тяжко хворих лежачих пацієнтів Києвом та областю – це цілий комплекс завдань, спрямованих на забезпечення комфортабельних та умов та створення абсолютної безпеки в дорозі. Серед основних переваг використання спеціального транспорту для переміщення пацієнтів:

  1. В автомобілі є набір медичного обладнання, необхідний підтримки життя і здоров’я лежачих хворих.
  2. Машини підбираються індивідуально, виходячи з ваших потреб та запитів. Додатково може бути передбачене місце для багажу пацієнта, його супроводжуючих, інвалідного візка тощо.
  3. Безпечне навантаження пацієнта на медичне авто. Здійснюється зокрема з використанням підйомних механізмів.
  4. Цілодобова робота. Ви можете замовити екстрене перевезення пацієнтів Києвом у будь-який час.
  5. Пацієнта супроводжують кваліфіковані лікарі, які контролюють його стан і самопочуття.
  6. У салоні авто підтримується максимально комфортний мікроклімат. За це відповідають кондиціонери, обігрівачі, системи вентиляції, зволоження повітря тощо.

  Як замовити перевезення лежачих хворих по Києву та Україні

  Замовити перевезення лежачих хворих по Києву та Україні ви сьогодні можете навіть онлайн на нашому сайті. Достатньо заповнити заявку, вказавши номер телефону. Вже за кілька хвилин з вами зв’яжеться представник компанії для обговорення всіх деталей та підтвердження замовлення. У телефонному режимі ми допоможемо підібрати автомобіль під конкретні запити та потреби пацієнта.

  Ми гарантуємо індивідуальний підхід з урахуванням усіх ваших вимог та побажань, заздалегідь розраховуємо вартість послуги. Ціна формується залежно від:

  • відстані, на яку переміщатиметься пацієнт;
  • наповнення автомобіля та необхідності додаткового медичного обладнання, лікарів певної спеціалізації.

  Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

  1. Максимально швидке перевезення пацієнта. Маршрути плануються заздалегідь, виходячи з актуального стану доріг, щоб уникнути заторів, аварійних ділянок.
  2. Безпечне переміщення. Машини оснащені всім необхідним для транспортування лежачих тяжкохворих пацієнтів. Крім того, всі автомобілі мають потужні амортизатори, які гасять коливання транспортного засобу при переміщенні по погано облаштованих дорогах.
  3. Вигідні ціни послуг без додаткових та прихованих платежів.
  4. Комплексна підтримка всіх клієнтів. Наші менеджери завжди залишаються на зв’язку, готові відповісти на питання, що вас цікавлять, забезпечити інформаційну підтримку протягом усього процесу: від вибору автомобіля до навантаження, розвантаження пацієнта.

  Ми здійснюємо перевезення лежачих хворих не лише Києвом, а й по Україні: у різні міста та області. Делегуйте процес транспортування тяжко хворих пацієнтів справжнім професіоналам. Ми подбаємо про те, щоб підготовка до поїздки була ретельною та відповідала стандартам переміщення хворих. А саме транспортування пройшло максимально комфортно та швидко.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості