+38 (096) 597-33-31

Перевезення пацієнтів Тернопіль

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  ТЕРНОПІЛЬ,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Тернопіль – Київ

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Транспортування пацієнтів є різновидом медичної допомоги. У Тернополі та області послуга стала досить затребуваною, бо реально необхідна багатьом. Є багато різних станів людини, при яких вона не може дістатися місця самостійно, а поїздка на власній машині або звичайному таксі теж стає неможливою через певні фізичні обмеження. Вирішує проблему професійне перевезення пацієнтів Тернопіль, яке відповідає всім стандартам при зверненні до нашої компанії.

  Особливості якісного перевезення хворих у Тернополі та області

  Перевезення в лікарню, на діагностику, з лікарні або багато інших місць може стати для родичів хворої людини справжнім випробуванням. Вирішити таку проблему можна лише, якщо звернутися до кваліфікованих професіоналів. Ми постійно маємо справу з доставкою хворих по Тернопільській області та за її межі. Незалежно від складності ситуації гарантується безпечне та якісне обслуговування.

  Серед основних особливостей надання такої послуги можна відзначити:

  • Використання спеціально обладнаних автомобілів, у яких є місце розміщення інвалідної коляски, нош та інших подібних предметів. Також є спеціальні місця, де з комфортом можуть розміститися родичі, які супроводжують пацієнта. Є там і місце для персоналу компанії. Усередині є обладнання, яке у разі потреби може застосовуватись для відстеження основних показників, а також надання необхідної медичної допомоги.
  • Кваліфікований персонал – це наш головний скарб. Кожен співробітник нашої компанії чудово розуміє, що саме необхідно робити для забезпечення безпеки та комфорту пацієнтів. Це наш головний пріоритет, для чого працюють всі співробітники. Перевезення передбачає участь санітарів, які донесуть людину до автомобіля, розмістять її там із комфортом, а потім доставлять до санаторію, медичного закладу чи іншого місця.
  • Чесна ціна, яка формується без прихованих платежів та максимально прозора для клієнта. Можна заздалегідь обговорити всі деталі та прорахувати приблизну вартість самостійно. Такий підхід позбавляє того, що під час оплати клієнт буде неприємно здивований таким сюрпризом.
  • Сервіс завжди орієнтований на задоволення потреб клієнта. Персональний підхід тут грає вирішальну роль. Можна розраховувати на продумування маршруту, своєчасне подання транспортного засобу та просто доброзичливе ставлення до себе.

  Основні види перевезення Тернопіль-Київ

  Є кілька варіантів транспортування пацієнтів, кожен із яких має свої унікальні особливості, відмінні характеристики. Серед них слід зазначити:

  • Перевезення пацієнта після виписки з лікарні, коли організм знаходиться ще в ослабленому стані і немає фізичної можливості зробити таку дорогу самостійно.
  • Перевезення з одного медичного закладу до іншого, наприклад, для проходження подальшого лікування, діагностики або в інших цілях.
  • Доставка на обстеження до іншої клініки.
  • Транспортування на вокзал.
  • Перевезення на лікування, консультацію лікаря та інших ситуаціях.

  Незалежно від конкретної мети у Тернополі ми надаємо найякісніші послуги. Ми готові доставити пацієнта у потрібне місце з безпекою та комфортом. Кваліфікована доставка відповідає основним стандартам, нормам у медичній сфері.

  Транспортування може знадобитися інвалідам, хворим, наприклад після перелому, інсульту, інфаркту або в інших подібних ситуаціях. Іноді потрібний додатковий медичний супровід, який ми готові надати на високому якісному рівні. Можна взяти в салон з собою деякі речі та розміститися самостійно, щоби супроводити хворого.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Замовити перевезення у хворих у Тернополі

  Якщо виникла потреба у здійсненні професійного перевезення хворої людини до Тернополя з Києва, інших міст, а також у зворотному напрямку, доцільно буде звернутися до нашої компанії. Є безліч причин, через які замовити послуги варто саме у нас. Серед найбільш очевидних та важливих у такій ситуації можна відзначити вміння надавати високоякісні послуги за привабливими цінами, професійні консультації та просто висококласне обслуговування.

  Ми пропонуємо зручні варіанти для здійснення замовлення. Попередньо можна розрахувати вартість за допомогою спеціального меню. Вартість формується зрозуміло, прозоро і доступно, що не допускає виникнення згодом ніяких питань і відповідно до суперечок.

  Телефоном можна зв’язатися з нашим менеджером, отримати кваліфіковані консультації, зрозуміти, як все працює і як саме можна оформити замовлення. Ми пропонуємо персональний підхід та безумовно якісний сервіс, тому що цінуємо клієнтів. Замовити послугу в Тернополі та області можна також через наш сайт, на якому представлені всі відповідні умови для справжнього комфорту клієнтів незалежно від рівня їх підготовки.

  Кількість оцінок: 3
  Розрахунок вартості