+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Київ – Ужгород / Ужгород – Київ

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Київ — Ужгород,
  погодинна тарифікація, Об’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Київ — Ужгород

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Перевезення лежачих хворих Київ — Ужгород є комплексною послугою, яка потребує належної кваліфікації працівників, правильного оснащення та досвіду. Стандартні служби таксі не в змозі забезпечити оптимальні умови для пацієнтів та людей похилого віку зі специфічними потребами. Саме тому служба “Мед Таксі” протягом багатьох років надає послуги з медичного транспортування між регіонами.

  Коли може знадобитися транспортування пацієнтів Ужгород — Київ?

  Міжрегіональні транспортування пацієнтів на далекі відстані стають необхідністю в різних ситуаціях. У столиці розташовано безліч висококласних медустанов, де працюють досвідчені лікарі вузької спеціалізації. В Ужгороді та передмісті знаходиться екологічно чиста зона, де обладнано велику кількість пансіонатів та оздоровчих центрів.

  Зважаючи на такі особливості, найчастіше перевезення пацієнтів Київ — Ужгород або у зворотному напрямку здійснюється, якщо:

  • необхідно доставити літнього або інваліда до будинку для людей похилого віку або пансіонат для лікування або відновлення/реабілітації;
  • потрібно здійснити візит до лікаря для консультації, діагностики чи лікування;
  • необхідно перевезти лежачого або хворого пацієнта з домашніх умов у добрий медичний заклад;
  • потрібно здійснити переведення пацієнта з однієї медустанови до іншого, що знаходиться в іншому регіоні.

  Особливості медичного транспортування

  Перевезення пацієнтів за маршрутом Київ — Ужгород потребує підготовки та оснащення. Насамперед, важливо враховувати стан пацієнта та умови, які необхідно створити для комфортного та безпечного транспортування. Для цього спеціалізовані служби пропонують якісні транспортні засоби, які обладнані всім необхідним.

  Іншим важливим аспектом є досвідчений кваліфікований персонал та водії, які знають найбільш швидкий та безпечний маршрут. Тільки професіонали знають, як правильно взаємодіяти з пацієнтами та своєчасно надавати допомогу в екстрених ситуаціях.

  Нерідко хворі та літні люди відчувають дискомфорт через тривалу поїздку та зміну місця проживання. Щоб підтримувати нормальний психологічний та емоційний стан, може знадобитися не лише підтримка близьких, а й кваліфікована психологічна допомога протягом поїздки.

  Транспортування пацієнтів разом із «Мед Таксі»

  Щоб мінімізувати ризики, гарантуючи безпечні та комфортні умови при перевезенні хворої або літньої людини, важливо звернутися до надійної служби, такої як «Мед Таксі». Ми ретельно відбираємо кожного співробітника та надаємо індивідуально підібраний комплекс послуг нашим клієнтам. З «Мед Таксі» можна транспортувати з Києва до Ужгорода та назад:

  • лежачих хворих;
  • пацієнтів із переломами;
  • тяжкохворих та пацієнтів після перенесених операцій;
  • пацієнтів із інфарктом міокарда;
  • людей у постінсультний період.

  Ми надаємо якісні німецькі машини, обладнані всім необхідним для постійного моніторингу стану здоров’я та надання необхідних реанімаційних та інших заходів. У реанімобілях є достатня кількість місць для родичів та друзів. За потреби пацієнта може супроводжувати команда лікарів, а також надаватися психологічна підтримка протягом усієї поїздки.

  «Мед Таксі» швидко та комфортно доставить будь-яких пацієнтів на лікування, діагностику, оздоровлення чи консультацію за маршрутом Київ — Ужгород. У нас можна замовити як планове, так і екстрене транспортування.

   

  Кількість оцінок: 5
  Розрахунок вартості