+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Київ – Одеса / Одеса – Київ

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Київ – Одеса,
  погодинна тарифікація, Об’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Київ – Одеса

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Медицина не стоїть на місці та постійно розвивається. І хоча багато профільних фахівців та інноваційного обладнання сконцентровано в столиці, такі історичні міста як Одеса прогрес також не оминув. В Одесі та Києві розташовано безліч медичних центрів різного профілю, а також пансіонати та реабілітаційні центри. Нерідко, щоб отримати необхідну допомогу, людям із особливостями здоров’я доводиться долати великі відстані. У цьому випадку допоможе професійне транспортування пацієнтів Одеса — Київ.

  Переваги медичного транспортування

  Даний вид послуг включає цілий комплекс заходів щодо підготовки та перевезення пацієнта або літню людину. Головними перевагами медичного транспортування є:

  1. Якісні реанімобілі. Це комфортабельні транспортні засоби, що забезпечують зручність та оптимальні температурні умови для далеких поїздок у будь-яку пору року.
  2. Можливість комфортного супроводу друзями чи родичами. У машинах є достатньо місця для кількох супроводжуючих.
  3. Надання необхідних пристроїв та кріплень для лежачих та інших хворих. Завдяки цьому досягається максимальна безпека.
  4. Контроль стану пацієнта протягом усього шляху Київ — Одеса та назад. В результаті можна помітити найменші зміни у стані здоров’я та надати допомогу.
  5. Можливість супроводу бригадою лікарів. Для тяжкохворих пацієнтів може бути необхідною екстрена реанімаційна або інша допомога, яку завжди зможуть надати експерти.
  6. Психологічна підтримка Більшість людей похилого віку і багато пацієнтів часто відчувають стрес при поїздці далеко від будинку, що може спровокувати погіршення здоров’я. Крім близьких, пацієнта може супроводжувати досвідчений співробітник, здатний заспокоїти пацієнта та підтримувати нормальне емоційне тло.

  Звичайні транспортні служби не в змозі забезпечити весь комплекс послуг, а пошук обладнання самостійно може забрати безцінний час. Ось чому оптимальним рішенням у багатьох ситуаціях є служба медичного транспортування.

  Яким пацієнтам може знадобитися медичне транспортування?

  Комфортний переїзд може бути важливим для будь-якого пацієнта. Служба Мед Таксі працює як зі звичайними, так і зі складними випадками, оскільки в арсеналі є все необхідне оснащення. Фахівці пропонують такі послуги:

  • перевезення лежачих хворих Київ – Одеса;
  • транспортування пацієнтів із переломами різного ступеня тяжкості;
  • перевезення хворих із інфарктом міокарда;
  • переміщення людей постінсультному стані;
  • перевезення людей похилого віку;
  • транспортування тяжкохворих пацієнтів та багато іншого.

  Перевезення між регіонами часто потрібне для переведення пацієнта в іншу медустанову, консультації профільного фахівця в іншому місті, проходження обстежень, приміщення до умов стаціонару, повернення з медичного закладу додому або доставки до будинку для людей похилого віку або санаторій.

  Якісні послуги «Мед Таксі»

  Для транспортування пацієнтів маршрутом Київ — Одеса варто віддати перевагу такому надійному партнеру як служба «Мед Таксі». Ми пропонуємо сучасні німецькі машини, які обладнані всім необхідним для комфорту та безпеки пацієнтів та їх супроводжуючих.

  Замовити транспортування можна як негайно, так і планово. Досвідчена команда професіоналів доставить ваших близьких на лікування, реабілітацію, консультацію чи оздоровлення в найкоротші терміни та за доступною ціною.

   

  Кількість оцінок: 5
  Розрахунок вартості