+38 (096) 597-33-31

Транспортування хворих Хмельницький

перевезення хворих

               Телефон в мессенджерах: 

Фотка мессенджера


Фотка мессенджера


Фотка мессенджера

+380955973331   Сотовий номер:  +380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Хмельницький,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Хмельницький

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Дана послуга, яку надають справжні професіонали з досвідом, дозволяє організувати безпечну доставку людини додому або до місця проходження лікування. Кваліфіковане перевезення хворих Хмельницький здійснюється нашою компанією у повній відповідності до всіх стандартів. Є досвід та чітке розуміння того, як потрібно організувати процес на його основних етапах.

  Перевезення пацієнтів будь-якої складності Хмельницький

  Незалежно від стану людини, ми готові надати необхідну допомогу, тому що для цього є якісна технічна база, досвідчені співробітники та спеціально підготовлені транспортні засоби. Потрібна послуга може в таких ситуаціях:

  • Людину переводять з одного медичного закладу до іншого.
  • Потрібно дістатися додому після виписки з лікарні.
  • Доставка додому, до пансіонату або іншої лікарні після перелому, інсульту або інших подібних проблем.
  • Перевезення між різними населеними пунктами з метою лікування чи реабілітації.

  Незалежно від того, куди потрібно доставити пацієнта, ми зробимо все можливе для забезпечення максимального комфорту і безпеки. Наприклад, потрібно буде організувати транспортування хворого з Хмельницького до Києва для спеціалізованого лікування. У такій ситуації можна сміливо звертатися до нас, бо ми доставимо людину незалежно від стану до Києва швидко та грамотно. Забезпечується повний супровід, а використання ретельно обладнаних автомобілів для перевезення дозволяє розміститися всередині трьом членам сім’ї.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Як ми працюємо?

  Ми маємо великий досвід роботи в даній сфері, що гарантує безпеку, комфорт та зручність пацієнтів під час кожного транспортування. Команда фахівців завжди знаходиться поруч із пацієнтом, щоб забезпечити необхідну допомогу максимально швидко. Кваліфіковані професіонали чітко розуміють, що і як треба робити задля безпеки кожної людини, через що нам можна сміливо довіритися. Серед основних особливостей нашої роботи можна відзначити:

  • Нашим основним пріоритетом є безпека перевезення, для чого робиться все можливе. Тому ми використовуємо лише високоякісні та комфортні німецькі автомобілі, ретельно підготовлені під такі цілі. Вони мають все необхідне обладнання, створені всі умови для комфортного перевезення.
  • Надається кілька варіантів перевезення всередині будівлі, щоб пацієнт міг почуватися максимально комфортно незалежно від ситуації. Можна використовувати у різних випадках вакуумний матрац, спеціальне крісло, ноші або каталку. Фахівці в залежності від конкретної ситуації та стану пацієнта запропонують оптимальний варіант, що гарантує комфорт.
  • Повний комплекс послуг, який включає безпечне перевезення під наглядом справжніх професіоналів.

  Комфортне перевезення у Хмельницькому та області

  Якщо потрібно доставити людину до лікарні або забрати звідти до Хмельницького чи іншого населеного пункту області, треба звернутися до нас. Зручність та безпека пацієнтів традиційно є нашим основним пріоритетом. У процесі здійснення перевезення людина знаходиться у зручному положенні, розташована на кріслі каталці. Можна вибрати практично будь-яку зручну позицію, що залежить від наданих медичних рекомендацій та стану людини.

  У процесі здійснення перевезення усередині салону підтримується комфортна температура. Є необхідне обладнання, яке дозволяє у разі різкого погіршення стану надати потрібну допомогу. Також є можливість зупинитися практично в будь-якому місці по дорозі.

  У нашій машині є додаткові місця, які можуть бути використані родичами або друзями пацієнта для супроводу. Медичний персонал знаходиться всередині салону і може надати допомогу. Комфортабельні крісла для родичів дозволяють зробити подорож ще зручнішою. Додатково можна взяти з собою ручну поклажу або інший багаж, якщо у ньому виникне потреба.

  Якщо потрібний медичний супровід, його також можна буде отримати в повному обсязі. У нашій компанії працюють кваліфіковані співробітники з великим досвідом, які, в разі чого, зможуть надати екстрену допомогу у невідкладній ситуації.

  Чому варто вибрати нас?

  Потрібне платне медичне перевезення може багатьом, але не кожен розуміє, куди звернутися. У Хмельницькому та області можна сміливо звертатися до нашої компанії, як і у будь-якому іншому населеному пункті країни. Гарантується у будь-якій ситуації висока якість послуг. Серед інших причин вибрати нас можна відзначити:

  • Доступну вартість, яку можна прорахувати самостійно на попередньому етапі.
  • Кваліфіковані консультації, що допомагають детально розібратися у всіх нюансах, що цікавлять.
  • Висока якість послуг, що надаються, незалежно від рівня складності.

  Наша компанія працює на основі комплексного підходу та в повній відповідності до всіх стандартів у даній сфері, що позначається на кінцевому результаті, дозволяє задовольнити будь-які потреби.

  Кількість оцінок: 4
  Розрахунок вартості