+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Київ – Чернігів / Чернігів – Київ

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Київ — Чернігів,
  погодинна тарифікація, Об’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Київ — Чернігів

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Перевезення лежачих хворих на Київ — Чернігів, а також транспортування пацієнтів з іншими особливостями здоров’я потребує професійного підходу та необхідного оснащення. Звичайні транспортні компанії не можуть задовольнити всі вимоги таких клієнтів, тому на виручку приходять спеціалізовані служби медичного перевезення. Безпечно та зручно дістатися до місця призначення за маршрутом Київ — Чернігів допоможе «Мед Таксі».

  Коли необхідне медичне транспортування пацієнтів Чернігів — Київ?

  Різноманітні профільні медичні установи розташовуються як у Києві, так і Чернігові. У зв’язку з цим далеко не завжди люди можуть знайти підходящу установу для хворого чи літнього родича чи близької людини у своєму регіоні. Для отримання якісної допомоги або консультації фахівця може знадобитися допомога експерта та відповідне обладнання.

  Щоб отримати необхідну допомогу та догляд, може знадобитися транспортування пацієнта. Найчастіше люди звертаються за цією послугою у таких ситуаціях:

  • необхідність діагностичних обстежень на сучасному високоточному обладнанні (МРТ, КТ та інші);
  • консультація лікаря вузької спеціалізації;
  • необхідність переведення пацієнта в медустанову, що знаходиться в іншому регіоні;
  • планова або екстрена госпіталізація пацієнта до відповідного медичного закладу;
  • доставка пацієнта з медичного закладу в іншому регіоні додому;
  • приміщення людини в будинок для людей похилого віку або пансіонат для лікування, реабілітації або відпочинку.

  Якісне медичне транспортування зі службою «Мед Таксі»

  «Мед Таксі» є експертом у галузі міжрегіональних перевезень Київ — Чернігів. Маючи більше 10 років досвіду роботи у даній сфері, служба забезпечує:

  • безпечне перевезення пацієнтів з різними особливостями здоров’я (пацієнти з переломами різного ступеня тяжкості, лежачі та тяжкохворі пацієнти, люди у постінсультному стані, хворі на інфаркт міокарда тощо);
  • сучасні комфортабельні німецькі реанімобілі, в яких є необхідні кріплення та медичне обладнання (це дозволяє контролювати стан здоров’я пацієнта, надавати медичну допомогу, а також комфортно розміщувати в салоні родичів та друзів, що супроводжують);
  • досвідчений кваліфікований персонал, який може супроводжувати пацієнта та проводити реанімаційні та інші заходи в міру необхідності (тим самим знижуються ризики погіршення стану хворого у процесі транспортування);
  • якісну психологічну підтримку, яка допомагає заспокоїти пацієнта при тривалому переїзді (досвідчені співробітники створюють комфортну емоційну атмосферу, знижуючи рівень стресу та його негативний вплив на стан пацієнта);
  • оптимальний спосіб транспортування безпосередньо всередині медичної або іншої установи (в арсеналі “Мед Таксі” є коляски, ноші, каталки та інше обладнання).

  Замовити послуги медичного перевезення в Мед Таксі можна не тільки завчасно. Ми також пропонуємо екстрене перевезення пацієнтів, забезпечуючи оптимальні умови. Додатково існує послуга очікування, завдяки якій ваші близькі зможуть пройти обстеження або отримати консультацію, а потім одразу повернутися додому.

  «Мед Таксі» організує транспортування за маршрутом Київ — Чернігів і назад за доступною ціною, подбавши про здоров’я та благополуччя пацієнтів та людей похилого віку.

   

  Кількість оцінок: 4
  Розрахунок вартості