+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Київ – Львів / Львів – Київ

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Київ – Львів,
  погодинна тарифікація, Об’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Київ – Львів

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Багатьом хворим і людям похилого віку потрібний якісний догляд і лікування. Не завжди відповідні можливості можна знайти у своєму власному місті. У пошуках якісного обслуговування та професійної допомоги нерідко доводиться перевозити пацієнтів за межі регіону. Завдяки спеціалізованій службі «Мед Таксі» ви можете більше не перейматися здоров’ям та благополуччям своїх близьких. Досвідчені співробітники здійснять медичне транспортування Київ — Львів відповідно до всіх вимог, забезпечуючи заходи безпеки для кожного конкретного випадку.

  Транспортування пацієнтів Львів — Київ та її переваги

  Навіть найсучасніші транспортні компанії з якісними машинами далеко не завжди здатні забезпечити правильне перевезення пацієнта. Такі заходи як перевезення лежачих хворих на Київ — Львів потребують спеціального оснащення, а також досвіду та знань співробітників.

  У зв’язку з цим професійне медичне транспортування забезпечує такі переваги:

  • Надання реанімобілів із необхідним оснащенням. Це стосується як різних кріплень та транспортувальних пристроїв, так і медичного обладнання, яке може знадобитися для контролю стану пацієнта під час поїздки, а також для проведення реанімаційних чи інших заходів.
  • Кваліфіковані водії. Ретельно відібрані водії не тільки добре знайомі з маршрутом, але й здатні швидко та акуратно доставити людину до місця призначення.
  • Якісна психологічна підтримка. Відстань від Києва до Львова досить велика, що може спричинити стрес та тривогу у літніх та хворих людей. Можливість надання підтримки та вміння заспокоювати пацієнта дозволяють зробити поїздку більш комфортною та уникнути негативного впливу на загальний стан пацієнта.
  • Досвідчена бригада лікарів. Ви завжди можете скористатися послугою супроводу, щоб лікарі змогли своєчасно та якісно надати пацієнтові допомогу при виникненні екстрених ситуацій.

  Медичне транспортування з «Мед Таксі»

  Спеціалізована служба «Мед Таксі» — це оптимальний вибір для тих, хто піклується про комфорт та безпеку своїх близьких. Ми використовуємо індивідуальний підхід та організуємо правильне транспортування для людей з різними особливостями здоров’я:

  • пацієнти з постінсультним станом;
  • люди з переломами різного ступеня важкості;
  • хворі на інфаркт міокарда;
  • пацієнти після операції;
  • лежачі хворі та тяжкохворі пацієнти;
  • люди похилого віку і т.д.

  Скориставшись послугами «Мед Таксі», ви зможете швидко перевезти близького за маршрутом Київ — Львів або назад з метою госпіталізації до відповідного медичного закладу, консультації з профільним фахівцем, переведення в інший медичний центр, проведення діагностичних обстежень, приміщення пансіонату або будинку для реабілітації для людей похилого віку. , оздоровлення чи профілактики.

  Служба Мед Таксі пропонує найкращі умови для кожного пацієнта. У нашому арсеналі є виключно якісні німецькі автомобілі, в яких є все необхідне для створення комфортних умов для перевезення. Ми також можемо запропонувати кілька способів транспортування пацієнта безпосередньо всередині медичної або іншої установи.

  Кожного пацієнта можуть супроводжувати друзі та родичі, а за необхідності додаткову підтримку надасть наша досвідчена бригада лікарів та психолог. Замовити транспортування Київ-Львів можна як планово, так і в екстреному порядку.

   

  Кількість оцінок: 4
  Розрахунок вартості