+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Полтава

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  ПОЛТАВА,
  у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Полтава

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Якщо людина ослаблена хворобою або тільки завершився процес лікування, потрібно дістатися додому або до іншого медичного закладу, доцільно буде звернутися до кваліфікованих професіоналів. Наша компанія точно знає, що таке якісне та безпечне перевезення лежачих хворих Полтава – Київ. Для її здійснення максимально швидко та безпечно є абсолютно всі необхідні умови, включаючи сучасні транспортні засоби, кваліфікований персонал та решту необхідних ресурсів.

  Особливості професійного перевезення хворих Полтава

  Ми працюємо за всіма сучасними стандартами в даній сфері, а також маємо значний досвід. Таке поєднання стає чимось подібним до гарантії потрібного результату. Професійне перевезення хворих є важливим аспектом охорони здоров’я, забезпечуючи безпеку, медичну турботу та зручність для пацієнтів під час їхнього переміщення.

  Кваліфіковане транспортування хворих Полтава – Київ може стати в пригоді у таких ситуаціях:

  • Повернення після операції чи іншого лікування додому, коли організм ще дуже слабкий самостійного пересування. Наприклад, було проведено операцію в лікарні, настав час виписки, але людина не може фізично вирушити додому самостійно. Щоб не ризикувати вкотре здоров’ям, краще заручитися підтримкою фахівців у сфері перевезення.
  • Поїздка на лікування чи діагностику до інших медичних закладів. Наприклад, у одній лікарні може бути потрібного діагностичного устаткування. Відповідно до виконання діагностики потрібно їхати в інше місце. Те саме можна сказати про лікування. Вимагатиметься перевезення може у найрізноманітніші напрямки, наприклад, з Полтави на Київ чи у зворотному напрямку.
  • Перевезення з дому до пансіонату або санаторію для оздоровлення. Щоб доставити туди пацієнта в обумовлений час і не зашкодити йому, транспортування варто замовляти у перевіреній компанії. Ціна приємно вражає, якщо звернутися до нас, як і рівень обслуговування.

  Поширені питання

  В яких випадках потребується використання спеціально обладнаного транспорту?
  Якщо стан пацієнта є стійким, можна використовувати послуги платного транспорту. Потреба у перевезенні лежачих хворих виникає в таких ситуаціях: при запланованій госпіталізації, проходженні медичних обстежень, переїзді в інше місто, коли потрібно відвідати банк або інший заклад, а також при виписці з лікувального закладу. Також спеціалізований транспорт необхідний, коли необхідно перевести родича в пансіонат.

   

  Які особливості має транспорт для перевезення хворих?
  Під час подорожі найважливішими аспектами є забезпечення комфорту та безпеки. Неможливо розмістити лежачу особу в звичайному легковому автомобілі через обмежене простірне обладнання. Таким чином, перевезення інвалідів має здійснюватися з особливою увагою до забезпечення комфортної та безпечної поїздки. Медичне таксі повинно мати високоякісну підвіску, що забезпечує м’яку та плавну їзду автомобіля. Усередині транспортного засобу ліжко повинно бути надійно закріплене і обладнане амортизаторами, щоб забезпечити стабільність і захист пацієнта під час руху. Такий підхід дозволяє забезпечити оптимальні умови для перевезення лежачих хворих, зменшуючи дискомфорт та ризики для їхнього здоров’я.

   

  Які послуги надає бригада під час перевезення?
  При перевезенні маломобільних хворих головне завдання – зберегти та покращити їхній стан здоров’я. У поважних компаніях, які ставлять на вагу свою репутацію, працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.

   

  Як підготуватися до приїзду бригади?
  Для пацієнтів, які переживають стурбованість перед поїздкою, важливо провести заздалегідь підготовчі бесіди. У випадку, коли необхідно перевезти хворого з лікарні в інший медичний заклад або додому, можна врахувати можливість надання заспокійливого для пацієнта. Також необхідно впевнитися, що проходи в житлі вільні для проходу медичного персоналу з необхідним обладнанням.

  Особливості грамотного перевезення хворих у Полтаві та області?

  Якщо звернутися до перевіреної компанії, можна сміливо розраховувати на безпеку такого транспортування Полтавщиною та за її межі. Для цього ми маємо в своєму розпорядженні необхідне обладнання, а найголовніше кваліфіковані співробітники. Компанія має у штаті навчених медичних працівників, які цілком здатні забезпечувати необхідний рівень медичного піклування та моніторингу під час перевезення.

  Для безпечного та комфортного транспортування хворих використовується спеціалізоване обладнання, у тому числі медичні крісла, носилки з механізмом підйому, спеціальні матраци та багато іншого. Можна вибрати оптимальний варіант перевезення відповідно до потреб конкретної людини.
  Окрему увагу варто приділити водіям, які керують сучасними транспортними засобами. Вони підтримуються в ідеальному технічному стані, що унеможливлює виникнення проблем у процесі здійснення перевезення. Також водії навчені специфічним навичкам та знанням для забезпечення безпеки та комфорту пацієнтів під час руху.

  Кваліфіковані професіонали чітко розуміють, як треба діяти у конкретній ситуації. Кожен може оперативно реагувати на екстрені ситуації та надавати медичну допомогу у разі потреби, наприклад, при загостренні стану пацієнта під час транспортування. У разі необхідності супроводжувати пацієнта може кваліфікований лікар, який має у своєму розпорядженні потрібні знання та навички.

  Крім усього іншого, дотримуються основні стандарти якості та безпеки. Організації перевезення хворих зазвичай надають важливості комфорту пацієнтів. Це може включати регулювання температури в салоні, надання подушок і ковдр для додаткового комфорту і т.д.

  Ще наші співробітники дотримуються високих стандартів конфіденційності та поваги до пацієнтів, особливо коли йдеться про медичні дані або особисту інформацію. Персонал, який займається перевезенням хворих, часто проходить спеціальне навчання і має відповідні сертифікати, що підтверджують їхню компетентність у цій галузі.

  Чому варто вибрати нас?

  Наш пріоритет є високоякісне обслуговування в повній відповідності до всіх стандартів. Ціна залежить від різних факторів, серед яких рівень обслуговування, тривалість перевезення та інші нюанси. Але приблизну вартість можна прорахувати на попередньому етапі за допомогою спеціального калькулятора. Це дуже зручно, тому що дає можливість розуміти, на яку суму доведеться розраховувати.

  Високоякісне Полтава таксі для хворих від досвідчених професіоналів завжди відповідає всім стандартам, гарантується безпека та комфорт.

  Попередньо нескладно отримати відповіді на основні питання як самостійно на сторінках нашого сайту, так і за допомогою консультації. У будь-якій ситуації гарантується, що пацієнта доставлять до місця призначення в обумовлені терміни і негайно. У разі потреби його може супроводжувати родич.

  Кількість оцінок: 5
  Розрахунок вартості