+38 (096) 597-33-31

Транспортування пацієнтів Київ – Миколаїв / Миколаїв – Київ

перевезення хворих

Телефон в мессенджерах:

Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
Фотка мессенджера
+380955973331
Стільниковий:
+380965973331

  МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
  Київ — Миколаїв,
  погодинна тарифікація, Об’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

  • 2 100 перша година від прибуття бригади
  • + 400 за кожні наступні 15 хв. (простій)
  • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 100 грн.\ поверх
  • За додаткового залучення санітарів + 500 грн.\ люд.\год.
  Україна

  18,00 грн.\км

  Київ — Миколаїв

  допомога водія, автомобіль, ноші

   

  Транспортування пацієнтів Миколаїв — Київ є комплексним завданням, яке потребує професійного та індивідуального підходу. У сучасних реаліях люди нерідко стикаються з необхідністю міжрегіонального перевезення близьких з метою їхнього лікування, відновлення чи проведення діагностичних обстежень. Служба «Мед Таксі» допоможе зробити переїзд максимально комфортним з погляду безпеки та психологічного стану.

  У яких ситуаціях актуальне медичне транспортування Київ — Миколаїв?

  Необхідність перевезення людей похилого віку або хворих людей може виникнути раптово. Найчастіше люди звертаються за комплексною послугою у таких ситуаціях:

  • коли потрібне перевезення лежачих хворих Київ — Миколаїв для поміщення до медичного закладу;
  • коли потрібно доставити хвору людину на обстеження до іншого регіону;
  • коли планується помістити літню або хвору людину для оздоровлення до будинку для людей похилого віку або пансіонат;
  • коли пацієнту необхідна консультація у профільного лікаря, що у іншому регіоні;
  • коли потрібно переведення пацієнта з одного медичного закладу до іншого;
  • коли потрібна екстрена госпіталізація хворої чи літньої людини тощо.

  Як у Миколаєві, так і у Києві функціонують різноманітні медичні центри, а також розташовані санаторії, що спеціалізуються у різних напрямках. Залежно від ситуації для людини може бути обраний той чи інший центр, у якому йому нададуть необхідну допомогу та забезпечать догляд. Ось чому транспортування з Києва до Миколаєва і в протилежному напрямку є затребуваною послугою.

  Переваги медичного перевезення з «Мед Таксі»

  Можливість безпечно та комфортно перевезти своїх близьких є пріоритетом для багатьох людей при виборі служби. У «Мед Таксі» на клієнтів чекають численні переваги, а саме:

  1. Якісні та своєчасно обслужені реанімобілі. Ми використовуємо виключно машини німецького виробництва, які з комфортом доставлять пацієнта у потрібному напрямку. У салоні забезпечуються комфортні умови та температурний режим, щоб мікроклімат не надавав негативного впливу на стан хворої чи літньої людини.
  2. Необхідні пристрої для зручності транспортування. В арсеналі нашої служби є різноманітні види кріплень, каталок, нош та інших пристосувань для максимально безпечного транспортування людини, як в машині, так і безпосередньо всередині медустанови або пансіонату.
  3. Досвідчені співробітники та сучасне медичне обладнання. За потреби пацієнта може супроводжувати бригада лікарів, яка здатна проводити реанімаційні та інші заходи для збереження життя та підтримки стану хворої чи літньої людини.
  4. Кваліфіковані водії. Наші водії чудово знають маршрут Київ — Миколаїв та доставлять до місця призначення у найкоротші терміни.
  5. Психологічну підтримку. Нерідко хворі та літні люди відчувають стрес та тривогу під час переїзду на далекі відстані. Наявність досвідченої людини, здатної заспокоїти пацієнта, дозволить підтримати її фізичний та емоційний стан.

  Служба «Мед Таксі» забезпечить безпечне перевезення людей з переломами, інфарктом міокарда, пацієнтів у постінсультному стані, лежачих та тяжкохворих. Замовити наші послуги можна за доступною ціною, а наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний комплекс заходів для кожної конкретної ситуації.

   

  Кількість оцінок: 5
  Розрахунок вартості