+38 (096) 597-33-31

Медичне перевезення хворих із переломами

Транспортувати людину з переломом будь-якого ступеня тяжкості завжди ризиковано. Причому йдеться не лише про транспортування відразу після нещасного випадку, а й про перевезення людини з медичного закладу (травмпункту) додому. Коли порушується цілісність кістки, пацієнт потребує особливого професійного відношення. Потрібна спеціальна машина для перевезення хворих з переломами та досвідчена медична бригада. Компанія «МедТаксі» надає всі необхідні умови щодо перевезення таких хворих із збереженням їхньої безпеки.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Особливості перевезення хворих із переломами

  Якщо трапився неприємний інцидент, і у людини підозрюється перелом, у жодному разі не можна його чіпати, накладати імпровізовані шини (якщо немає спеціальних навичок!), намагатися перевозити на звичайному легковому авто. Наслідком такого транспортування стане больовий шок та погіршення стану (зміщення, подрібнення кістки).

  Безпечним може бути лише спеціалізоване перевезення, яке може організувати «МедТаксі». Наша бригада може прибути терміново та провести транспортування з урахуванням характеру перелому та стану пацієнта.

  Наприклад, при підозрі на перелом ребер пацієнта потрібно перевозити сидячи (крім випадків, коли стан людини критичний. У таких ситуаціях ми використовуємо спеціальні ноші).

  А якщо є підозра на перелом шийки стегна у пацієнта, у такому разі ми перевозитимемо його на спеціальних ношах у положенні лежачи. Обов’язково застосуємо спеціальне обладнання фіксації травмованої області.

  Машина для перевезення є стандартним реанімобілем з повним комплектом обладнання для моніторингу основних показників і, при необхідності, проведення реанімаційних заходів.

  Усередині завжди є обладнання для іммобілізації. Це дозволяє знерухомити частину тіла, яка пошкоджена та захистити її під час перевезення. Це забезпечує профілактику від погіршення стану та отримання додаткових травм.

  Безпечне транспортування до травмпункту та додому

  Спеціалізоване перевезення хворих з переломами у Києві здійснюється з дотриманням усіх необхідних правил. Зокрема, команда, що прибула на виклик, забезпечить:

  • фіксацію (іммобілізацію) потерпілої ділянки за допомогою спеціального обладнання;
  • якісне та безпечне знеболювання пацієнта;
  • вимір основних показників (для пацієнтів похилого віку, з певними захворюваннями, показниками тощо);
  • відстеження життєво важливих функцій та стану на шляху до медичного пункту.

  У кожному автомобілі є спеціальна каталка-трансформер, а також різні типи нош, крісло та інший необхідний інвентар. Це дозволяє нам перевозити пацієнтів, дотримуючись принципу «від ліжка до ліжка». Він включає підготовку пацієнта, безпосередньо транспортування до передачі до рук медичної бригаді. Те саме — при необхідності поїхати з травмпункту додому: ми доставляємо людину аж до її квартири, навіть якщо йдеться про підйом сходами пішки.

  У нас можна замовити транспортування пацієнтів із встановленими апаратами Костюка, Ілізарова. Ми правильно перевозимо хворих з переломами гомілкових кісток, стегнової кістки, шийки стегна, пошкодженнями ступні, колінної чашечки, подвертельными переломами та ін.

  Правила транспортування пацієнтів із переломами

  Є спеціальні протоколи перевезення хворих з такими травмами, і наші фахівці неухильно їх дотримуються. Навіть якщо йдеться про поїздку з травмпункту чи стаціонару додому, лікар медичної бригади ознайомиться з випискою, проконтролює самопочуття пацієнта, перевірить якість перев’язки, за необхідності — виміряє пульс та тиск, уточнить рівень кисню у крові.

  Якщо необхідно, травмована ділянка в процесі поїздки буде додатково захищена спеціальними транспортними шинами, а під певні ділянки тіла будуть покладені спеціальні подушки. У таких ситуаціях рішення ухвалює лікар. Його завдання – організувати процес так, щоб поїздка була максимально безпечною та комфортною для людини.

  Загалом процес полягає у контролі стану людини, виборі відповідного засобу для його перенесення до машини, грамотної та безпечної фіксації пошкодженої ділянки. Додатково (при необхідності) можливе знеболювання та інші медичні маніпуляції.

  Може, простіше викликати швидку?

  Це очевидне й у низці ситуацій правильне рішення. Але все ж таки не варто забувати про складні часи, в яких зараз існує наша країна. Нестача палива, завантаженість бригад — фактори, що ускладнюють своєчасне прибуття «Швидкої». Є інші проблеми. У сучасних бригадах невідкладної допомоги немає лікарів: тільки фельдшери. Найчастіше це жінки. І йдеться не про гендерну рівність, а про необхідність правильно та акуратно переміщати важкого пацієнта. Часто представники «Швидкої» просять про допомогу свідків чи шукають добровольців. Це породжує мінімум два ризики:

  • затягується час надання допомоги;
  • до процесу залучають непрофесіоналів, що може плачевно позначитися на результаті.

  Тому рекомендуємо подумати та оцінити, що важливіше — безкоштовний виклик та ризики чи звернення до приватної компанії та впевненість у безпеці.

  Чому ми?

  Компанія «МедТаксі» має великий досвід перевезень пацієнтів у різних станах Києвом та в Україні. Ми працюємо цілодобово та без затримок: для термінових випадків у нас завжди є чергові бригади, повністю укомплектовані медичним санітарним персоналом та досвідченими лікарями. Це гарантує правильний підхід до організації підготовки пацієнта та його перевезення.

  Вартість кожного транспортування розраховується індивідуально. На неї впливає багато чинників: зокрема, дальність поїздки, стан хворого, необхідні медичні послуги, що надаються у процесі. У будь-якому випадку ми гарантуємо оптимальне ціноутворення.

  До поїздок допускаємо лише справні, спеціально обладнані автомобілі, які проходять регулярне технічне обслуговування та повністю заправлені. Водії у кожній бригаді — досвідчені та акуратні. Вони вміють знаходити оптимальний маршрут і їхати акуратно, щоб не доставляти пацієнту зайвого дискомфорту.

  Дзвоніть у будь-який час: диспетчер прийме ваш виклик та організує своєчасну допомогу. Ми готові до термінових та планових перевезень з наданням усіх необхідних послуг.

  Кількість оцінок: 1
  Розрахунок вартості