+38 (096) 597-33-31

Медичне транспортування тяжкохворих пацієнтів

Лежачим та тяжкохворим пацієнтам регулярно потрібно проходити обстеження, нові етапи операцій, медичних заходів. Транспортування людей, стан яких залежить від кваліфікованого медичного супроводу, — важке завдання. Але вирішити її можна. Компанія «МедТаксі» пропонує повний комплекс послуг: це транспортування тяжкохворих пацієнтів у спеціалізованому транспорті, зі створенням спеціальних умов, у супроводі досвідчених профільних медиків.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Принципи перевезення важких хворих

  Для транспортування тяжкохворих пацієнтів використовується спеціальна машина — реанімобіль, оснащена сучасним медичним обладнанням підтримки життєво важливих функцій людини. У медичного персоналу (залежно від ситуації у групі супроводу може бути один або два медики) є повний набір необхідних лікарських засобів для надання допомоги.

  Стандартний принцип перевезення тяжких хворих, незалежно від маршруту – “від ліжка до ліжка”. Тому компанія «МедТаксі» пропонує не лише послугу транспортування та супроводу, а й додаткові послуги: зокрема спуск з поверху та підняття.

  Перед перевезенням

  Лікарю бригади супроводу необхідно отримати та вивчити базову інформацію про пацієнта. Оцінку ступеня тяжкості стану фахівець робить особисто, виходячи з результатів діагностики та фізичного обстеження. Ключове значення мають показники роботи дихальної та серцево-судинної систем.

  Ці показники фахівець враховує при складанні індивідуального плану перевезення хворого. Йдеться про важливі рішення, зокрема:

  • доцільність іммобілізації пацієнта;
  • використання штучної вентиляції легень;
  • необхідності в інфузійних чи інвазивних процедурах тощо.

  Підготовка обладнання

  Транспорт та оснащення реанімобіля ми ретельно перевіряємо перед кожною запланованою поїздкою. Ми маємо внутрішній протокол контролю всіх систем, щоб гарантувати безпеку наших клієнтів.

  У кожному реанімобілі, задіяному для перевезення тяжкохворих пацієнтів, є:

  • кисень та всі необхідні медпрепарати у достатній кількості;
  • портативна апаратура для штучної вентиляції легень;
  • багатофункціональний монітор;
  • дефібрилятор;
  • стандартне медичне обладнання (відсмоктувачі, шприци та ін.).

  Кожен наш автомобіль вчасно проходить технічне обслуговування. На маршрут ми подаємо авто у справному стані та з достатнім рівнем палива. Це виключить ризики у дорозі, пов’язані з технічними проблемами.

  Транспортування тяжкохворих

  Ми працюємо цілодобово та перевозимо пацієнтів у Києві та Україні з усіма необхідними заходами, а також комфортними, безпечними умовами. Від результатів діагностики, а також аналізу стану залежить необхідність проведення реанімаційних заходів чи інтенсивної терапії. Медики компанії «МедТаксі» мають великий досвід успішних спеціалізованих перевезень. Сертифіковане оснащення автомобілів дозволяє працювати з пацієнтами згідно з міжнародними протоколами.

  Зокрема, кожен наш реанімобіль оснащений:

  • апаратурою щодо штучної вентиляції легких;
  • всім необхідним респіраторної підтримки;
  • системами відстеження основних функцій організму (від пульсоксиметра до устаткування відстеження біохімічних показників крові).

  Навіщо звертатися до приватної компанії?

  Перевезення важких хворих – відповідальне завдання. Важливо зберегти стабільність стану людини, не створити нових ризиків для її життя, працювати в рамках протоколів.

  У зв’язку з цим перевезення має бути комплексним. Насправді ми починаємо надавати послуги ще задовго до транспортування. Йдеться заходи первинної стабілізації стану. У разі, коли вдається цього досягти, ймовірність збереження стабільного стану у дорозі зростає.

  Але це не скасовує необхідності контролювати пацієнта. Медична бригада нашої компанії організує моніторинг життєво важливих функцій:

  • серцевого ритму;
  • фотореакції та розміру зіниць;
  • температури (центральної та периферичної);
  • сечовиділення;
  • центрального венозного тиску тощо.

  Так само, як і робота медиків, велике значення має майстерність водія. Перевезення тяжкохворого пацієнта проводиться на невеликій швидкості, за найкоротшим і найбезпечнішим маршрутом.

  Окрім обов’язкової підтримки життєво важливих функцій, важливий та комфорт. У реанімобілях “МедТаксі” – м’яка підвіска, що забезпечує пересування без заколисування пацієнта. У кожному авто є система клімат-контролю для зручних транспортувань будь-якої пори року. Є все необхідне для зручного розташування хворого. Авто в процесі не розгойдується і відрізняється маневреністю.

  Чому ми?

  Замовити послуги перевезення тяжкохворих пацієнтів у компанії «МедТаксі» можна терміново або за попередньою домовленістю. У будь-якому випадку ми запропонуємо оптимальну вартість та повний комплекс необхідних послуг.

  Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

  • ввічливий персонал із високою професійною кваліфікацією;
  • підбір команди супроводу залежно від стану хворого: від молодшого медперсоналу до лікарів вузьких профілів;
  • створення приємної атмосфери для зниження напруженості у родичів пацієнта та безпосередньо хворого;
  • сучасний автопарк реанімобілів із повним оснащенням для надання якісних послуг;
  • наявність у транспорті додаткових місць для супроводжуючих (родичів) під час поїздок на далекі маршрути;
  • додаткові послуги з пересування (переміщення) хворого на шляху до автомобіля та від нього на потрібну адресу.

  У разі потреби тяжкохворий пацієнт отримає невідкладну медичну допомогу. Завдяки правильній підготовці пацієнтів вдається транспортувати без надзвичайних ситуацій та критичного погіршення стану.

  Ми розраховуємо кожну вартість індивідуально залежно від умов роботи. Це захищає від несправедливих націнок та стандартизованого (шаблонного) підходу до формування ціни.

  Звертаючись до «МедТаксі», ви можете бути впевнені як мінімум у двох перевагах: стан пацієнта не погіршиться, і процес перевезення пройде без ризиків. Це наша ключова мета, і ми її досягаємо. Для замовлення послуги зверніться за доступними контактами та обговоріть тонкощі з менеджером компанії.

  Кількість оцінок: 2
  Розрахунок вартості