+38 (096) 597-33-31

Медичне перевезення хворих з постінсультним станом

Інсульт – дуже тяжкий стан, спричинений гострим порушенням кровотоку в судинах. В результаті виникає кисневе голодування та пов’язана з цим загибель ділянок головного мозку. У таких ситуаціях рахунок йде на хвилини: чим раніше буде надано кваліфіковану медичну допомогу, тим вищі шанси пацієнта. Ось чому так важлива організована перевезення хворих після інсульту: з якісною невідкладною допомогою, швидким та дбайливим транспортуванням. Саме такі послуги пропонує приватна компанія “МедТаксі”.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Коли звертатися за допомогою: види інсульту та його провісники

  Розрізняють такі різновиди інсульту:

  • геморагічний. Причиною стає розрив судини. Провісником може стати фізичне навантаження чи нервова перенапруга. У групі ризику – гіпертоніки;
  • ішемічний. Причиною стає спазм судини. Це найпоширеніший вид. У групі ризику – діабетики та пацієнти з атеросклерозом;
  • емболічний. Діагностується рідко. Причина – закупорка судини тромбом.

  Як розпізнати інсульт? Коли замовити транспортні послуги пацієнта? Проблема в тому, що виявити провісники інсульту та провести ранню діагностику майже неможливо. Явних симптомів інсульту немає: лише фактори, які мають спричинити певну настороженість у близьких. Це:

  • порушення координації руху;
  • проблеми з мімікою;
  • втрата свідомості.

  Попросіть людину посміхнутися чи підняти руку. Якщо він не може зробити це — потрібно терміново дзвонити до компанії «МедТаксі» та викликати спецмашину для перевезення до медичного закладу.

  Наполягаємо: перша допомога та перевезення хворого після інсульту мають здійснюватись виключно кваліфікованим медичним персоналом! Вкрай протипоказані спроби «дати пігулку», «понаблюдать», або, що ще гірше, посадити пацієнта у свій автомобіль і транспортувати самостійно.

  Правильне перевезення пацієнта з інсультом

  Перевезення хворого після інсульту у Києві можливе лише після стабілізації стану. Це може зробити медичний співробітник компанії МедТаксі. Наші фахівці, які прибувають на виклики, мають повний набір препаратів та інструментів для екстреної допомоги таким пацієнтам.

  Перевезення пацієнтів без попередньої нормалізації стану вкрай небезпечне! Навіть якщо поїздка буде короткою, наслідки такого транспортування можуть бути важкими. Йдеться про ускладнення, супутні ураження органів або навіть летальний кінець.

  Після стабілізації фахівці приватної компанії «МедТаксі» організують перевезення пацієнта, суворо дотримуючись правил:

  1. Пацієнта обов’язково супроводжує профільний медичний фахівець.
  2. Людина перебуває у лежачому положенні. Його голова трохи повернена убік (щоб з появою блювоти, маси не потрапили в дихальні шляхи).
  3. Машина має сучасне обладнання для проведення реанімаційних заходів та/або підтримки всіх життєво важливих функцій у процесі перевезення.
  4. Якщо є показання, супроводжуючий лікар запровадить необхідні препарати внутрішньовенно.
  5. Безперервно моніторяться основні життєві показники: частота серцевих скорочень та артеріальний тиск.
  6. Схема доставки пацієнта до профільного стаціонару — «від ліжка до ліжка», без пересадок та з вибором найкоротшого маршруту

  Перевозка лежачих больных в постинсультном состоянии

  Перевезення пацієнтів після інсульту по Києву та Україні

  Спеціальні правила транспортування діють у випадку, коли пацієнту потрібна термінова медична допомога. Такі люди потребують обережного ставлення ще тривалий час.

  У перші три місяці перевезення хворих після інсульту Україною має здійснюватися виключно в реанімобілях, повністю оснащених спеціалізованим сучасним обладнанням. Йдеться про будь-яку причину транспортування: наприклад, зі стаціонару до іншого лікувального закладу, додому чи до санаторію на реабілітацію.

  Отже, правила такі:

  1. Перші три місяці після інсульту пацієнта краще не перевозити (за деякими винятками).
  2. Перші півроку — перевезення дозволено виключно у реанімобілях.
  3. Півроку і більше — можна транспортувати хворого у стандартній машині «Швидкої допомоги» (без спецобладнання, у лежачому положенні).
  4. Рік після інсульту. Якщо пацієнт може ходити, його можна перевозити сидячи у звичайному автомобілі.

  Медики рекомендують взагалі відмовитися від перевезень без нагальної потреби. Але якщо вона назріла — компанія «МедТаксі» надасть необхідну допомогу та надасть кваліфіковані послуги.

  Родичам пацієнтів потрібно усвідомити: будь-яке перевезення є стресом для людини з інсультом. Тому важливо заздалегідь підготувати пацієнта: поговорити з ним, забезпечити спокійні збори. Краще не годувати пацієнта за три години до подорожі. Бажано, щоб перед перевезенням людина випорожнила кишечник. Транспортування здійснюється у підгузку.

  Чому ми?

  Компанія «МедТаксі» працює цілодобово, пропонує кваліфіковані послуги та оптимальну вартість. У нашій команді — досвідчені медики та водії, які знають та виконують основні правила транспортування пацієнтів з інсультом.

  Медичний персонал працює строго за міжнародним протоколом, застосовуючи принципи доказової медицини. Перша допомога перед поїздкою та медичні послуги у дорозі узгоджені із загальними вимогами стандартів української медицини.

  Кожен наш реанімобіль оснащений найсучаснішим обладнанням для моніторингу стану, надання необхідних послуг та реанімаційних дій у разі потреби.

  Чи не простіше викликати швидку допомогу? Це очевидне рішення, але не завжди призводить до бажаного результату. Коли рахунок йде на хвилини, і життя людини безпосередньо залежить від оперативності медичної бригади ніколи ризикувати. У сучасних умовах «Швидка» може приїхати не вчасно або зовсім не приїхати. Причини різні: від нестачі палива для автомобілів до високої завантаженості персоналу.

  Тому радимо дзвонити у «МедТаксі» у Києві у будь-який час. У нас завжди є чергові бригади, які готові миттєво виїхати на виклик. Ми чітко знаємо правила поводження з пацієнтами, у яких підозрюється інсульт. Ваш близький буде доставлений до профільного відділення стаціонару вчасно, з усіма необхідними супутніми послугами. Ми робимо все, що залежить від нас. Якщо медична допомога у лікарні буде якісною – шанси людини на успішну реабілітацію будуть високими.

  Кількість оцінок: 1
  Розрахунок вартості