+38 (096) 597-33-31

Транспортування хворих: Ціна

Вартість медичного перевезення пацієнта залежить від:

·відстані між пунктами (зазвичай населеними центрами) транспортування;

·часу доби  – нічне дорожче;

·часу перебування в дорозі автомобіля;

·завантаженності доріг та погодних умов;

·ваги пацієнта;

·необхідності супроводження медичним персоналом з можливим проведенням маніпуляцій;

·терміновості замовлення;

·стану здоров’я пацієнта (лежачий, сидячий тощо);

·бажане положення при транспортуванні (сидячи, лежачи);

·часу очікування автомобіля під час обстеження пацієнта;

·необхідності спуску чи підйому сходами;

·інших побажань замовника.

МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО (орієнтовно), грн.
КИЇВ,
у межах міста, погодинна тарифікаціяОб’єм послуги: допомога водія, автомобіль, носилки-каталка.

 • 2 100 перша година від прибуття бригади
 • + 500 за кожні наступні 15 хв. (простій)
 • За необхідності перенесення хворого робота санітарів оплачується від 200 грн.\ поверх
 • За додаткового залучення санітарів + 600 грн.\ люд.\год.
Україна

18,00 грн.\км

Київська область – Київ

допомога водія, автомобіль, ноші

Київ-Бориспіль/Бориспіль-Київ

3900

Київ-Боярка/Боярка-Київ

3900

Київ-Бровари/Бровари-Київ

3900

Київ-Буча/Буча-Київ

3900

Київ-Васильків/Васильків-Київ

3900

Київ-Вишневе/Вишневе-Київ

2700

Київ-Вишгород/Вишгород-Київ

2700

Київ-Глеваха/Глеваха-Київ

3900

Київ-Ірпінь/Ірпінь-Київ

3900

Київ-Обухів/Обухів-Київ

4500

Київ-Українка/Українка-Київ

4500

Скільки коштує транспортування лежачих хворих на реанімобіль

Транспортування лежачих хворих – відповідальний процес, оскільки важливо гарантувати максимальну безпеку пацієнта протягом усієї дороги. Що особливо актуально, якщо перевезення здійснюватиметься на дійсно далекі відстані: не тільки на інший кінець міста, а й у сусідні міста, області.

Транспортування здійснюється на сучасних реанімаційних автомобілях, оснащених усім необхідним перевезення лежачих хворих. На відміну від виклику швидкої допомоги, ця послуга є платною. Її ціна розраховується індивідуально та формується, виходячи з відстані, переліку необхідних послуг тощо. На нашому сайті ви можете дізнатися заздалегідь прайс кожної послуги та розрахувати вартість транспортування лежачих хворих. Що убезпечать від прихованих платежів та додаткових витрат.

Чому не можна економити на медичному перевезенні хворих

Як тільки з’являється необхідність у транспортуванні лежачих хворих, багатьох відлякують саме високі ціни послуг. Здається, що безкоштовна швидка допомога є єдиним правильним рішенням. Однак такі машини приїжджають лише на невідкладні випадки та доставляють пацієнтів до найближчого відділення стаціонару.

Що не зовсім актуально, якщо хворого, що лежить, потрібно відвести в конкретну клініку або навпаки – доставити з лікарні додому/до санаторію/на лікувальний курорт.

Перевезення лежачих пацієнтів на власному авто не допускається з двох основних причин:

 1. Відсутність комфорту. Легкові автомобілі не передбачені для того, щоб возити ними лежачих хворих. І загальної довжини пасажирських сидінь зазвичай не вистачає для того, щоб комфортно розмістити дорослу людину.
 2. Високий рівень небезпеки. Ремені безпеки не розраховані на те, що пасажири будуть у лежачому положенні. І надійно закріпити хворого у салоні легкового автомобіля у вас не вийде. Більше того, при транспортуванні важливо ретельно стежити та контролювати стан здоров’я та загальне самопочуття пацієнта. Для цього не зайвим матиме під рукою медичне обладнання.

Саме тому з метою безпеки та комфорту краще не економити на транспортуванні лежачих хворих та замовляти перевезення пацієнтів на швидкій допомозі у приватних компаніях.

Як формується ціна транспортування лежачих хворих

У більшості випадків, особливо під час планового перевезення пацієнтів, машина швидкої допомоги може не приїхати. Вона розрахована переважно на невідкладні ургентні випадки та доставляє хворих до конкретної найближчої стаціонарної лікарні. Якщо перевезення планується на більш далекі відстані, актуальним стає приватне транспортування хворих – ціна послуги формується в індивідуальному порядку і залежатиме від цілого ряду факторів:

 1. Відстань між пунктом відправлення та пунктом призначення. Перевезення лежачих пацієнтів може здійснюватися у межах міста чи області, у сусідні регіони.
 2. Тривалість поїздки, яка залежить не тільки від безпосередньої відстані, а й від додаткових факторів, включаючи складність маршруту, наявність аварійних ділянок, пробок тощо.
 3. Час. Денні поїздки зазвичай коштують дешевше за нічне транспортування лежачих хворих.
 4. Комплекція та вага хворого.
 5. Необхідна команда спеціалістів. У машині знаходиться медперсонал. Однак ви можете додатково зажадати лікаря конкретної спеціалізації та категорії.
 6. Дата транспортування. Планові зазвичай обходяться дешевше за термінові.
 7. Необхідність спуску лежачого хворого з поверху та підйому на поверх.

Скільки коштує перевезення лежачих хворих Києвом та Україною? Загальна ціна розраховується за тарифом 18 грн./1 км. Транспортування Києвом коштує близько 2000 грн без додаткових послуг. Згідно з тарифом, перевезення пацієнтів, наприклад, з Києва до Вишгорода обійдеться 2700 грн, а з Києва до Борисполя – 3900 грн.

Як замовити послуги транспортування лежачих пацієнтів

Замовити послуги транспортування лежачих хворих на швидку допомогу ви можете прямо зараз на нашому сайті. Вартість послуг знаходиться у вільному доступі. Ми гарантуємо прозоре чесне ціноутворення, що дозволяє уникнути додаткових та прихованих платежів.

Розрахувати вартість перевезення ви можете навіть заздалегідь у кілька простих кроків:

 1. Вкажіть місто, з якого транспортуватиметься пацієнт, та місто, яке є кінцевою точкою транспортування.
 2. Вкажіть вагу. Пацієнти вагою від 100 кілограм вимагають спеціального підходу, зокрема й підйомних механізмів для завантаження в машину. Що оплачується окремо.
 3. Вкажіть поверх, якого необхідно буде спустити пацієнта.

На останньому етапі вкажіть номер телефону. Виходячи з інформації, наданої нашим співробітникам, ми зможемо швидко розрахувати точну вартість послуги, яка дає вам змогу спланувати бюджет транспортування.

Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на максимально відповідальний та індивідуальний підхід, високий рівень сервісу та роботу кваліфікованих досвідчених фахівців. Автомобілі швидкої допомоги оснащені всім необхідним для підтримки життя та здоров’я пацієнта, його реанімації за потреби.

Протягом транспортування від початку та до кінця поїздки лежачих хворих супроводжує медперсонал. Їхні послуги входять у загальну вартість. Додатково може оплачуватись використання тих чи інших препаратів, обладнання тощо.

Кількість оцінок: 7
Розрахунок вартості