+38 (096) 597-33-31

Медичне транспортування у Василькові: довірте здоров’я своїх близьких професіоналам

Перевезення нерідко потрібне пацієнтам, які не можуть пересуватися самостійно через своє самопочуття або вік. Медичний трансфер здійснюється лише фахівцями. Приватна компанія «МедТаксі» пропонує мешканцям Василькова послуги професійного транспортування хворих та людей похилого віку з використанням реанімаційного автотранспорту та участю кваліфікованого медперсоналу.

У яких випадках необхідне медичне перевезення?

Медичного перевезення потребують пацієнти з обмеженими фізичними можливостями, порушенням функції зору і слуху, травми, оперативні втручання, тяжкі захворювання (інфаркт, інсульт).

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Транспортування в реанімаційних умовах потрібне в різних ситуаціях, включаючи:

  • госпіталізацію лежачих хворих до стаціонару у зв’язку з погіршенням їхнього здоров’я;
  • переведення в інший стаціонар для проведення діагностичних та лікувальних процедур.

  Професійне перевезення актуальне також при оформленні пацієнта до будинку для людей похилого віку, зміні місця проживання, в інших ситуаціях поза рамками госпіталізації, пов’язаних із потребами хворих (наприклад, поїздка на вокзал, до пенсійного фонду тощо).

  Особливості професійного транспортування від «МедТаксі»

  Реанімобіль, що використовується для перевезення пацієнтів приватною службою, відповідає вимогам, що пред’являються, і оснащений:

  • пневмопідвіскою для забезпечення комфорту поїздки нерівними дорогами та мінімізації ймовірності травмування або погіршення стану пацієнта під час транспортування;
  • пандусом для зручного навантаження та вивантаження хворого;
  • системою вентиляції та кондиціювання, завдяки яким у салоні автомобіля підтримується оптимальна температура та вологість;
  • ортопедичними засобами: інвалідним візком, ношами, каталками;
  • апаратом для ШВЛ та іншим медичним обладнанням для надання невідкладної допомоги під час трансферу.

  В автомобілі є додаткові сидіння, де можуть зручно розміститися родичі пацієнта або лікар, що супроводжує його, а також місце для багажу. Комплектація реанімобіля залежить від стану хворого, його діагнозу, відстані до пункту призначення. При транспортуванні на далекі відстані в машині є два водії, які змінюють один одного.

  Хворого супроводжує досвідчений кваліфікований медичний персонал, який протягом поїздки здійснює моніторинг життєво важливих функцій організму пацієнта та надає у разі потреби невідкладну медичну допомогу. Санітари допомагають доставити транспортовану людину до машини, переносять її сходами. Для іммобілізації пацієнта під час транспортування вони використовують спеціальні фіксуючі пристрої, що гарантують безпеку перевезення.

  Після доставки хворого до місця призначення (наприклад, на консультацію до поліклініки) водій та медичний персонал чекатимуть на пацієнта, щоб відвезти його назад. Якщо візит затягується, пацієнти можуть зарезервувати автомобіль для зворотного транспортування на певний час.

  Як замовити перевезення у Василькові?

  Щоб замовити медичний трансфер, зв’яжіться з консультантом компанії за телефоном, вказаним на офіційному сайті «МедТаксі». Перед проведенням транспортування він збирає інформацію про пацієнта (вік, вагу, діагноз, стан здоров’я зараз), уточнює, куди і коли необхідно перевозити хворого. Ми з повагою ставимося до наших пацієнтів та гарантуємо їм безпеку та комфорт.

  Також вам буде цікаво: Послуги перевезення хворих в Білій Церкві

  Відгуки клієнтів про «МедТаксі»

  Співпраця з «МедТаксі» завжди підтверджується позитивними відгуками задоволених клієнтів. Люди відзначають професіоналізм команди, своєчасність та дбайливість до кожного пацієнта. Сучасне обладнання, комфортабельний транспорт і чуйність персоналу роблять кожну поїздку максимально комфортною, незалежно від відстані та стану здоров’я. Многі вказують на гнучку систему оплати, яка робить співпрацю з компанією не тільки надійною, але й вигідною. Завдяки такому підходу, «МедТаксі» стоїть на передовій в сфері медичного транспортування в Україні.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості