+38 (096) 597-33-31

«МедТаксі» – сучасні послуги медичного транспортування у Білій Церкві

Хворим, інвалідам та людям після тяжких захворювань (інсульту, інфаркту), операцій та травм, а також пацієнтам з обмеженими руховими можливостями, прикутим до ліжка, неможливо самостійно пересуватися без спеціального транспорту. Перевезення може бути необхідне у нічний або вечірній час, у вихідні та свята. Компанія «МедТаксі» у Білій Церкві бере на себе забезпечення комфортабельного та безпечного транспортування пацієнтів у будь-який час та на будь-які відстані.

Послуги компанії

Окрім екстрених перевезень (за медичними показаннями), служба «МедТаксі» виконує планові поїздки:

 • з клініки до клініки для продовження лікування, діагностичних та медичних процедур;
 • для приміщення до спеціалізованої установи – хоспіс, будинок для людей похилого віку, пансіонат для інвалідів;
 • додому чи нове місце проживання;
 • у реабілітаційні центри;
 • в санаторії.

Пацієнта доставляють “від ліжка до ліжка”. Міцні санітари піднімуть їх на будь-який поверх. Лежачий хворий не залишиться без допомоги й у лікувальному закладі. Його привезуть для проведення діагностики та почекають закінчення процедур, щоб доставити людину додому чи до клініки.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  За допомогою спеціальних засобів (багатофункціональні каталки, м’які носилки, крісла-ноші) пацієнта транспортують до необхідного спеціаліста або в лабораторію. Після закінчення процедури хворого доставляють до місця проживання чи лікування.

  Компанія також організовує зустріч пацієнта в аеропорту та на залізничному вокзалі, якщо нікому зустріти, і перевозять його та багаж до місця призначення.

  Переваги служби «МедТаксі»

  При попередньому замовленні екіпаж прибуває у точно обумовлений час. Хворого розміщують у спеціально обладнаному автомобілі підвищеного комфорту, який має:

  • м’яку підвіску, високу маневреність, підвищену прохідність;
  • комфортну кушетку з можливістю надання хворому зручного стану та надійної фіксації;
  • найкраще обладнання для моніторингу та підтримки стабільних показників стану;
  • м’які крісла для 3-х супроводжуючих;
  • містке багажне відділення;
  • спеціальні пристосування для транспортування лежачих хворих (жорсткі ноші, ноші-гамаки, каталки) та пацієнтів з обмеженими руховими можливостями (крісло-носилки, інвалідні коляски).

  Окрім двох санітарів, пацієнта може супроводжувати вузький фахівець. Усі члени екіпажу мають високу кваліфікацію, великий досвід. Вони нададуть психологічну підтримку та медичну допомогу.

  Для хронічних хворих з обмеженими фізичними можливостями кожен вихід зі звичного довкілля – це стрес, який може негативно вплинути на стан здоров’я. Фахівці оточать його турботою, увагою, підтримають, відвернуть від негативних думок.

  Забезпечення психоемоційного комфорту, спокою, гарного настрою – важливий етап медичного транспортування. Супроводжуючі близькі люди також полегшують стан хворого. Для них у салоні передбачено 3 м’які крісла.

  Алгоритм оформлення замовлення

  «МедТаксі» у Білій Церкві – максимальний комфорт, мінімальний пакет документів, швидке оформлення заявки. Щоб викликати транспортний засіб, необхідно перейти на інтернет-сайт, заповнити просту форму, і менеджер у найкоротший термін зателефонує замовнику. Заявку можна залишити у будь-який час доби – служба підтримки працює цілодобово.

  Тут є прайс-лист, перелік послуг. Менеджер допоможе розрахувати вартість поїздки, порекомендує пакет послуг, перерахує необхідні документи. Ціни у приватній службі цілком демократичні та доступні людям із різним матеріальним достатком.

  Також вам буде цікаво: Перевезення лежачих хворих в Василькові

  Модернізація і безпека пацієнтів

  В новітніх тенденціях медичних послуг, безпека і комфорт пацієнтів займають ключове місце. Служба «МедТаксі» активно використовує сучасні технології для вдосконалення процесу транспортування. Кожен автомобіль обладнаний системами першої допомоги, навігаційними системами та сучасними комунікаційними засобами. Це забезпечує не тільки комфорт, але і безпеку пацієнта під час перевезення. Додатково, регулярні тренінги і курси підвищення кваліфікації для персоналу гарантують високий рівень обслуговування, незалежно від складності ситуації.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості