+38 (096) 597-33-31

Безпечне та комфортне перевезення хворих у Боярці

Перевезення хворих людей у ​​звичайному автомобілі, без супроводу медпрацівників загрожує погіршенням їхнього самопочуття. Тому важливо створити максимально комфортні умови для поїздки та звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія «МедТаксі» пропонує послуги з медичного транспортування пацієнтів у Самарі. Ця приватна служба гарантує своїм пацієнтам високоякісний сервіс, безпеку, професійний супровід, доступні ціни.

У яких випадках необхідне медичне перевезення?

Медичного транспортування потребують не тільки пацієнти з руховими порушеннями. Перевезення на спеціально обладнаних автомобілях у супроводі персоналу, здатного надати в екстрених ситуаціях грамотну медичну допомогу, потребують наступні категорії людей:

 • особи похилого та старечого віку;
 • інваліди з різною патологією;
 • травмовані люди, а також ті, що перенесли хірургічні втручання.

Найчастіше стороння допомога необхідна особам з моторною дисфункцією, а також з ураженнями зорового та слухового аналізатора.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Професійне транспортування проводиться до лікувальних закладів, реабілітаційних центрів, пансіонатів для людей похилого віку або, навпаки, додому після закінчення терміну перебування в цих закладах. Такої послуги, у тому числі й у міжміському перевезенні, потребують інваліди та люди похилого віку при зміні місця проживання, необхідності продовжувати лікування в іншій медичній установі.

  Переваги компанії «МедТаксі»

  Медичне транспортування, яке здійснюється компанією «МедТаксі», має ряд переваг:

  • всі транспортні засоби обладнані відповідно до вимог, які пред’являються реанімобілям;
  • медичний персонал, що супроводжує пацієнта, має спеціальну підготовку та за необхідності готовий надати невідкладну допомогу;
  • максимальний комфорт пацієнтів забезпечується за рахунок мобільних секцій для транспортування, клімат-контролю в салоні автомобіля, м’якої підвіски машини, що перешкоджає трясці та заколисування;
  • санітари використовують зручні ноші або каталки, щоб доставити пацієнта до ліжка;
  • є можливість замовити послугу у будь-який час доби, при цьому вже за кілька хвилин автомобіль виїде до місця призначення.

  Однозначним плюсом замовлення транспортування у приватній службі «МедТаксі» є демократична цінова політика. Вартість послуги розраховується індивідуально в кожному випадку та обумовлена ​​відстанню, поверховістю будівлі (необхідністю підняти або спустити пацієнта сходами), потребою у послугах санітарів. Приймаються до уваги і додаткові послуги, такі як доставка особистих речей пацієнта, присутність родичів під час транспортування.

  Порядок замовлення перевезення хворих

  Для замовлення послуги професійного медичного транспортування у Самарі необхідно зателефонувати до місцевого відділення компанії «МедШвидка» або заповнити онлайн-форму на сайті. Контактний номер телефону та електронна адреса вказані на офіційній сторінці компанії.

  При оформленні замовлення необхідно вказати таку інформацію:

  • вік пацієнта, його фізичний та психічний стан, масу тіла;
  • потреба у санітарах та ношах (каталці) для транспортування;
  • дату та адресу, звідки треба забрати хворого;
  • пункт прибуття, необхідність у доставці «до ліжка».

  Менеджер-консультант поставить уточнюючі питання щодо присутності родичів, що супроводжують, наявності багажу і т.д. Співробітник компанії розрахує вартість транспортування, а також надасть замовнику докладні відомості про інформацію, що його цікавить.

  Також вам буде цікаво: Перевезення хворих у Борисполі

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості