+38 (096) 597-33-31

«МедТаксі» – служба транспортування лежачих хворих у Борисполі

Транспортування хворих із дому до лікарні найчастіше здійснюється державною службою екстреної допомоги чи «швидкою допомогою». Перевезення з клініки до клініки чи додому – проблема близьких пацієнта. Транспортування на машинах, які не обладнані для медичних цілей, може призвести до загострення патологій та спричинити ускладнення. Спеціальна служба «МедТаксі» допомагає перевозити пацієнтів у будь-якому напрямку у Борисполі, передмісті та навіть в іншу державу.

Послуги

«МедТаксі» надає такі послуги з транспортування:

 • тяжкохворих пацієнтів у клініку для госпіталізації;
 • лежачих хворих та людей з обмеженими руховими можливостями додому;
 • малорухливих людей та інвалідів у будинок для людей похилого віку, хоспіс, інтернат, пансіонат, реабілітаційний центр;
 • пацієнтів після інсульту, інфаркту, травми, операції на обстеження чи медичні маніпуляції з подальшим поверненням додому;
 • на поверх та від кабінету до кабінету в клініці;
 • для госпіталізації чи консультації у будь-який район Борисполя та на далекі відстані;
 • для зустрічі з/з аеропорту, залізничного вокзалу;
 • на місце проживання тощо.

Понад 10 років приватна служба «МедТаксі» у Борисполі допомагає тим, хто самостійно не може пересуватися містом чи потребує транспортування в інші міста та країни.

Переваги

У розпорядженні компанії сучасні транспортні засоби – Volkswagen Транспортер. Мінівен має просторий кузов, в якому можуть з комфортом розміститися 3 супроводжуючих, є місце для багажу та ортопедичних засобів – каталок, нош, крісел-каталок.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Пацієнт комфортно та безпечно розташовується в автомобілі та може витримати навіть довгу дорогу. Крім того, авто має спеціальну м’яку підвіску, щоб хворий не відчував трясіння на дорозі з поганим покриттям.

  Уважний та досвідчений персонал допомагає у дорозі – контролює стан пацієнта, надає психологічну підтримку. Якщо хворий потребує медичного супроводу, то кваліфікований фельдшер або лікар завжди можуть надати екстрену допомогу.

  Хворого всередині медустанови або від ліжка до ліжка, з поверху на поверх переносять на:

  • м’яких ношах;
  • спеціальному кріслі;
  • вакуумному матраці.

  У машині є клімат-контроль, що забезпечує комфортну поїздку будь-якої пори року. Під час процедур чи обстеження хворий не залишиться сам. На нього чекатимуть співробітники компанії, щоб супроводити з кабінету до кабінету, піднятися/спуститися сходами.

  Сьогодні дуже популярним є медичний туризм. Пацієнта з поїздки в аеропорту чекатиме на комфортабельний автомобіль, в який поміститься багаж і супроводжуючий. Досвідчені водії планують маршрут таким чином, щоб не завдавати хворому незручностей та не порушувати стабільність його стану. Автомобілі маневрені, мають високу прохідність.

  Транспортний засіб оснащений медичними приладами для підтримки дихальної функції, стабілізації стану хворого, екстреної допомоги в дорозі. За потреби хворого супроводжує лікар.

  Як замовити транспортування?

  Зробити заявку на перевезення хворого варто заздалегідь. Достатньо зайти на сайт служби та залишити номер свого телефону. За кілька хвилин менеджер передзвонить і:

  • допоможе розрахувати вартість транспортування;
  • запропонує різні види послуг;
  • порекомендує, як правильно підготувати пацієнта до подорожі;
  • відповість на всі запитання.

  Компанія відрізняється демократичними цінами, що дозволяює людям із різним доходом скористатися медично-транспортними послугами. Вартість поїздки розраховується відразу, тому замовник не буде змушений доплачувати.

  Також вам буде цікаво: Перевезення хворих у Боярці

  Особливості «МедТаксі» у співпраці з медичними установами

  Служба «МедТаксі» активно співпрацює з провідними медичними закладами міста Бориспіль та околиць. Така взаємодія дозволяє нам швидко реагувати на виклики і забезпечувати пацієнтам високий рівень сервісу. Лікарі та медперсонал мають змогу надавати рекомендації щодо транспортування пацієнта, що забезпечує безпеку і комфорт під час перевезення. Завдяки безперервному спілкуванню між командами спеціалістів, пацієнти отримують найкращий досвід, від моменту виїзду з дому до моменту прибуття у медичний заклад.

   

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості