+38 (096) 597-33-31

Транспортування лежачих пацієнтів до будинку престарілих

Літні люди з переломами шийки стегна, наслідками перенесених інсультів або інфарктів, які страждають від будь-яких хронічних захворювань, потребують не тільки лікування, а й постійного контролю та професійного догляду. Все це можуть забезпечити у приватних будинках для людей похилого віку. Однак таких пацієнтів потрібно доставити до пансіону. У цьому випадку допоможе спеціальна служба «МедТаксі», яка займається транспортуванням лежачих пацієнтів у будинки для людей похилого віку і вважається однією з найкращих у цьому сегменті ринку послуг.

Медичне перевезення лежачих хворих до будинку для людей похилого віку

Рідні людей похилого віку не можуть перевозити їх на таксі, в громадському або на особистому транспорті, оскільки старі іммобільні пацієнти потребують особливих умов транспортування. Викликати для таких перевезень карету швидкої допомоги не можна. Їх може забезпечити лише спеціалізована служба.

Транспортування лежачих геріатричних хворих на компанію «МедТаксі» здійснюється спеціально обладнаним транспортним засобом, оснащеним всією необхідною медичною технікою, у супроводі кваліфікованих спеціалістів. Бригада має великий досвід роботи зі старими та всіма навичками надання екстреної допомоги в дорозі.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Тяжкохворі люди похилого віку вимагають особливої ​​уваги, тому їм потрібне спеціалізоване перевезення. По-перше, люди похилого віку переживають великий стрес, розлучаючись зі своїм будинком, по-друге, вони повністю в дорозі залежать від людей, яких вони бачать вперше. І тут важливе професійне вміння налагодити психологічний контакт із хворими, заспокоїти їх та зробити все, щоб вони відчули себе у безпеці.

  Від настрою, який у лежачих пацієнтів сформується дорогою до будинку для людей похилого віку, багато в чому залежить те, як вони почуватимуться в цих стінах далі. Крім психологічної підтримки, необхідно, щоб було готове все на той випадок, якщо погіршиться стан людини, зокрема:

  • апаратура для моніторингу;
  • сучасне обладнання для реанімаційних заходів та надання невідкладної допомоги;
  • всі необхідні медикаментозні препарати як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

  Все це можливе лише тоді, коли доставку лежачих хворих організує приватна служба на реанімобілях зі спеціалізованими засобами, що забезпечують комфортне перевезення.

  Підготовка до перевезення

  Щоб під час транспортування лежачого пацієнта до будинку для літніх людей не виникло непередбачених обставин, фахівці служби «МедТаксі» попередньо проводять необхідні заходи:

  • консультуються з лікарем або іншим фахівцем, який може видати медичний висновок про стан хворого зараз;
  • з’ясовують показання та протипоказання до транспортування;
  • розраховують можливі ризики;
  • на підставі отриманих даних формують склад бригади з включенням необхідних для супроводження пацієнта спеціалістів (середнього та молодшого медперсоналу, вузькоспеціалізованих лікарів).

  Після цього підбирається потрібний автомобіль із необхідним обладнанням та медикаментами. Логісти служби розробляють план та маршрут для найбезпечнішого та найшвидшого перевезення літньої людини до будинку для людей похилого віку.

  Рідні, доручаючи своїх вікових близьких спеціалістам зі служби «МедТаксі», можуть бути впевненими, що вони благополучно перенесуть дорогу та добре вступлять у період початкової адаптації на новому місці. Детальнішу інформацію можна отримати в call-центрі або у диспетчерів за номером, вказаним на сайті.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості