+38 (096) 597-33-31

Правила медичного перевезення лежачого хворого

Деякі захворювання можуть протікати в особливо тяжкій формі, тому пацієнт потребуватиме сторонньої допомоги. І насамперед вона полягає у належному догляді за людиною та її транспортуванні до медичного закладу. Фахівці компанії «МедТаксі» забезпечать безпечну доставку потерпілого у відділення клініки, а також за необхідності допоможуть йому пройти всі обстеження та розміститися у палаті стаціонару.

Переваги компанії «МедТаксі»

Звернення до приватної служби для транспортування лежачих хворих має чимало переваг. Насамперед слід відзначити такі переваги компанії «МедТаксі»:

 • фахівці забезпечують належний догляд та постійне спостереження за станом хворого протягом усієї поїздки;
 • медичні працівники мають велику базу знань, практичні навички та величезний досвід роботи з пацієнтами з різними захворюваннями;
 • всі автомобілі оснащені інноваційною медапаратурою, яка дозволяє постійно моніторити стан людини;
 • лежачий хворий може супроводжуватися як працівниками компанії, а й кимось із рідних чи близьких;
 • при складанні договору про співробітництво не потрібно витрачати багато часу на врегулювання бюрократичних питань: все відбувається дуже оперативно та без затримок.

Компанія «МедТаксі» надає послуги з планового та екстреного транспортування пацієнтів. Кожному надається окремий спецтранспорт, який може бути викликаний на інший рейс до закінчення терміну дії договору про співробітництво.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Коли звертатись за допомогою?

  Лежачі пацієнти – це не завжди люди похилого віку або особи, які отримали тяжкі травми. Є й інші категорії хворих, які можуть скористатися послугами служби «МедТаксі». До них належать:

  • пацієнти з інфарктом міокарда чи інсультом;
  • особи, які перебувають у несвідомому чи шоковому стані;
  • вагітні жінки з еклампсією чи іншими патологіями вагітності;
  • хворі на гострі хірургічні або терапевтичні захворювання.

  Кожному пацієнту гарантовано індивідуальний догляд та медичне спостереження. Якщо хворий раніше отримав призначення від свого лікаря, компетентний співробітник компанії «МедТаксі» подбає про те, щоб усі приписи були повністю дотримані та виконані.

  Підготовка та рекомендації щодо медичного перевезення хворих

  Перед тим як транспортувати пацієнта до лікувального закладу, необхідно отримати консультацію лікаря. Це важливо для визначення поточного стану потерпілого, на підставі якого лікар зможе порадити кращу форму перевезення.

  Медичним працівникам компанії важливо отримати письмовий лікарський рецепт зі списком препаратів, які потрібні хворому. Зрештою, профільний фахівець дасть вказівки щодо того, яке обладнання знадобиться під час транспортування пацієнта.

  Как правильно перевозить лежачего больного, правила перевозки

  Родичі хворого при цьому теж мають виконати низку заходів:

  • взяти документи пацієнта у дорогу;
  • зібрати всі виписки та результати останніх аналізів та інструментально-діагностичних досліджень;
  • покласти в папку медичну карту людини, що транспортується: вона їй знадобиться після прибуття в пункт призначення.

  Хворому рекомендується відмовитися від їжі та вживання рідини приблизно за півгодини або годину до від’їзду. Потрібно виконати всі гігієнічні процедури, при необхідності прийняти прописані медикаменти, що лікує лікарем.

  Якщо у потерпілого є схильність до кінетозу, потрібно повідомити про це співробітників служби «МедТаксі». У такому разі вони зможуть надати потрібну допомогу хворому, якщо в дорозі його заколисує і виникне нудота або блювота.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості