+38 (096) 597-33-31

Транспортування лежачих хворих в Обухові від компанії «МедТаксі»

З необхідністю медичного транспортування стикаються всі люди, які мають тяжкохворих або літніх родичів. Компанія «МедТаксі» в Обухові пропонує свої послуги з доставки пацієнтів та їхнього професійного супроводу.

У яких випадках виникає потреба у транспортуванні хворих?

Нерідко виникають ситуації, коли пацієнта необхідно перевести до іншого медичного закладу для подальшої діагностики та лікування (у тому числі й до іншого міста). Крім того, послуг перевезення потребують люди похилого та старечого віку при їх госпіталізації до стаціонару, оформлення до будинку для людей похилого віку, зміни місця проживання.

Як правило, державна служба швидкої допомоги займається лише ургентними станами, пов’язаними з різким погіршенням самопочуття людини. Тому вирішення питань із транспортуванням у всіх інших випадках лягає на плечі найближчих родичів.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Використання для перевезення звичайних автомобілів, неписьменне транспортування можуть погіршити стан тяжкохворого пацієнта. Реанімобілі компанії «МедТаксі» гарантують комфорт та спокій хворих людей, а спеціально навчений медичний персонал зможе вчасно надати невідкладну кваліфіковану допомогу.

  Транспортування на реанімаційних машинах потребують наступні категорії пацієнтів:

  • мають захворювання опорно-рухового апарату, нервової системи (парези, паралічі), які призводять до обмеження рухової активності людини або навіть її повної знерухомленості;
  • інваліди з патологіями у різних органах та системах;
  • травмовані пацієнти;
  • люди, які нещодавно перенесли оперативні втручання, а також інсульти та інфаркти;
  • особи, які мають проблеми з органами зору та слуху.

  У чому полягають переваги «МедТаксі»?

  Істотна відмінність приватної служби медичного перевезення від державної полягає у її основних перевагах:

  • використання сучасних реанімобілів, обладнаних системою клімат-контролю, що мають ноші, каталки або інвалідні крісла, які запобігають заколисанню пацієнтів та їх травмуванню під час перевезення;
  • медичний супровід кваліфікованими медичними сестрами, які моніторять стан пацієнта та за необхідності гарантовано нададуть йому екстрену допомогу;
  • режим роботи 24/7;
  • безпечне та комфортне перевезення хворих та літніх людей у ​​максимально короткий термін.

  Якщо пацієнт не може самостійно пересуватися, санітари доставлять його на будь-який поверх до його ліжка і допоможуть у ній комфортно розміститися.

  При оформленні замовлення компанія враховує особливості здоров’я кожного пацієнта, особисті побажання його та родичів. У машині передбачено місця для багажу, а також зручні сидіння для близьких людей, які можуть супроводжувати хворого.

  Як замовити послугу?

  Оформити замовлення не складає ніяких труднощів. Щоб замовити перевезення в Обухові, необхідно зателефонувати до консультанта компанії «МедТаксі» за телефоном, вказаним на сайті. Йому знадобиться інформація про вік і масу тіла пацієнта, що транспортується, стан його фізичного і психічного здоров’я, дату перевезення, адреси, звідки треба забрати і куди доставити хвору людину.

  Служба працює цілодобово, за кілька хвилин реанімобіль виїжджає до місця перебування пацієнта. Вартість транспортування залежить від відстані, необхідності у санітарах та додаткового обладнання. Більш детальну інформацію замовник зможе отримати у консультанта під час оформлення замовлення.

  Також вам буде цікаво Перевезення лежачих хворих у Бучі

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості