+38 (096) 597-33-31

Транспортування хворих в Ірпені: комфорт та оперативність

Перевезення інвалідів, тяжкохворих пацієнтів, людей з обмеженими руховими можливостями, а також осіб похилого віку має проводитись на спеціально обладнаних реанімаційних автомобілях у супроводі досвідчених медпрацівників. Компанія «МедТаксі» пропонує мешканцям Ірпені скористатися послугами професійного медичного транспортування.

Послуги компанії «МедТаксі»

У безпечному комфортному перевезенні в умовах реанімобіля потребують не тільки тяжкохворі пацієнти та хворі з ураженням опорно-рухового апарату. Подібна послуга може знадобитися інвалідам з порушенням функціональності різних органів, пацієнтам у післяопераційному періоді, які перенесли травми, інсульти та інфаркти.

Скористатися медичним перевезенням рекомендується і хворим, яким показаний постільний режим, а також пацієнтам із патологією слуху та зору. На жаль, державна медична система та органи соціального захисту обмежені у ресурсах, щоб надавати подібну допомогу цій категорії людей.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Приватна служба «МедТаксі» в Ірпені надає можливість своїм пацієнтам скористатися такими видами послуг:

  • транспортування лежачих хворих від ліжка до ліжка (зі своєї квартири або лікарні в реанімобіль і назад)
  • перевезення пацієнтів з одного стаціонару до іншого для подальшого обстеження та лікування
  • допомога у терміновому транспортуванні хворих, які потребують ургентної госпіталізації у зв’язку з різким погіршенням їхнього стану
  • перевезення людей похилого та старечого віку до лікувального закладу, пансіонат для людей похилого віку, санаторій тощо
  • доставка людей похилого віку, інвалідів за новою адресою при зміні їх місця проживання (включаючи міжміські перевезення).

  Під час транспортування медичний персонал контролює самопочуття своїх пацієнтів (особливо при поїздках на далекі відстані) та у разі потреби надає кваліфіковану невідкладну допомогу.

  Особливості професійного медичного перевезення

  Реанімаційний автотранспорт, який застосовується для транспортування хворих, обладнаний пристроями, що мінімізують ризик погіршення самопочуття пацієнта під час перевезення та його травмування. У реанімобілях є:

  • спеціальні медичні прилади, що дозволяють здійснювати моніторинг стану хворого
  • обладнання для надання невідкладної допомоги у разі погіршення життєвих показників пацієнта
  • система “клімат-контроль”, що гарантує комфорт під час поїздки.

  Машини оснащені м’якими та жорсткими ношами, каталками, спеціальними фіксуючими пристроями для іммобілізації пацієнтів. В автомобілях є додаткові зручні сидіння для родичів, що супроводжують, а також місце для багажу хворих.

  Для того, щоб переміститися з квартири в автомобіль, ослаблені пацієнти або хворі з моторною дисфункцією можуть скористатися інвалідними кріслами, милицями або ходунками, які їм запропонують співробітники компанії.

  Як замовити медичне транспортування в Ірпені?

  Для оформлення послуги необхідно зв’язатися з консультантом компанії за телефоном, вказаним на офіційному сайті «МедТаксі», та повідомити наступну інформацію:

  • вік пацієнта, його вагову категорію
  • стан здоров’я пацієнта, чи є потреба у супроводжуючому медичному персоналі
  • адресу, куди слід відвести хворого
  • час, до якого має прибути машина.

  Безперечна перевага компанії «МедТаксі» — це доступна ціна послуги та оперативність транспортування.

  Також вам буде цікаво: Транспортування хворих у Вишгороді

  Простота замовлення і високий рівень обслуговування

  Компанія “МедТаксі” усвідомлює важливість оперативності та якості послуг, що надаються, особливо коли йдеться про здоров’я і благополуччя пацієнтів. Процес замовлення медичного перевезення максимально спрощений і не займає багато часу. Клієнту достатньо лише звернутися за вказаним номером телефону або оформити замовлення на сайті компанії. Досвідчені диспетчери завжди готові проконсультувати з будь-якого питання, уточнити деталі і підібрати найбільш підходящий варіант транспорту. Всі співробітники “МедТаксі” проходять регулярні тренінги та курси підвищення кваліфікації, що гарантує високий стандарт обслуговування на кожному етапі співпраці.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості