+38 (096) 597-33-31

Медичне перевезення хворих за кордон

Перевезення лежачих хворих до зарубіжних країн створює певні складнощі для родичів таких людей. Подібне транспортування може бути спричинене необхідністю проходження лікування або реабілітаційних процедур в іншій країні, або пов’язане з візитом до родичів. Насправді, варіантів може бути багато. Важливо підібрати оптимальне рішення для перевезення таких людей. Тому рекомендується звертатися за допомогою до фахівців, які ретельно проконтролюють переміщення пацієнта з пункту А до пункту В із чітким дотриманням усіх правил.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Чому важливе медичне транспортування хворих

  Медичне транспортування хворих за кордон необхідне саме тому, що воно дозволяє значно мінімізувати ризики, з якими можна зіткнутися під час перевезення лежачих пацієнтів. Багатьом із них часто потрібен постійний медичний супровід, забезпечити який самостійно практично неможливо.

  Оскільки проходження кордону є не швидким заходом, важливо організувати повноцінне спостереження медичним персоналом під час перевезення пацієнта. Для цього необхідний не лише спеціальний автомобіль, а й спеціалізоване обладнання. А ось самостійно переміщати пацієнтів, які потребують постійного медичного спостереження, не рекомендується. Такі дії можуть призвести до серйозного погіршення їхнього загального стану або рецидивів хронічних захворювань.

  Підготовка до транспортування за кордон

  Якщо перевезення хворих зарубіжних країн екстрена, тоді головне завдання полягає у збиранні всіх необхідних документів, зокрема медичних висновків тощо. Планове транспортування дозволяє підготуватися до такого складного перевезення заздалегідь. Стандартний комплекс підготовчих робіт виглядає приблизно так:

  • ретельний контроль за загальним станом пацієнта, у тому числі щоденний вимір пульсу, а також артеріального тиску;
  • моральна підготовка: важливо заздалегідь провести з людиною розмову, чітко пояснюючи, навіщо потрібна така тривала поїздка, і навіть її деталі;
  • підготовка всіх лікарських висновків, результатів досліджень та аналізів (у деяких випадках може знадобитися дозвіл на перевезення від лікаря);
  • підготовка особистих документів, зокрема паспорта;
  • збирання необхідних особистих речей.

  Також дуже важливо заздалегідь продумати легкий прийом їжі за 1-2 години до подорожі. І обов’язково необхідно підготувати простір для того, щоб бригада мала можливість безперешкодно пересуватися для винесення носилок безпосередньо до автомобіля.

  Не варто забувати, що перевезення пацієнтів за кордон — складна процедура для самої людини, тому має ряд протипоказань. Наприклад, категорично не можна транспортувати хворого, якщо він спостерігається велика крововтрата чи велику кровотечу.

  При гострій дихальній недостатності, великому інсульті зі втратою свідомості, гіпертонічному кризі теж небажане транспортування. Надмірне виснаження організму людини також є протипоказанням. Важливо, щоб подібне транспортування не спричинило серйозних ускладнень. Саме тому необхідна обов’язкова попередня консультація з лікарем.

  Важливі особливості при організації перевезення лежачих хворих за кордон

  Перевезення хворого з однієї країни до іншої та необхідність медичного супроводу залежать від стану лежачого пацієнта. Якщо вона стабільна, то цілком можна відмовитися від додаткового супроводу. Але якщо існують якісь проблеми, тоді потрібний фельдшерський супровід, а в деяких випадках і лікар-реаніматолог.

  Транспортування на тривалі відстані передбачає наявність автомобіля підвищеної комфортності та досвідченого водія. Не менш важливою є наявність у транспортному засобі спеціальної каталки, призначеної для розміщення пацієнта. Важливо, щоб вона мала регулювання по висоті нахилу узголів’я і була надійно закріплена для безпеки хворого лежачого.

  Транспортування хворих через кордон передбачає створення максимально комфортних умов. Тому важливо, щоб у салоні автомобіля справно працювала система кондиціювання. Потрібно, щоб надходило свіже тепле повітря.

  Також слід приділити увагу наявності комфортних місць для зручного розташування родичів та медичного персоналу. Крісла для них повинні регулюватися та бажано розкладатися, що дуже важливо при тривалих переїздах. Крім того, в салоні автомобіля має бути передбачене місце для розміщення багажу.

  Особливу увагу слід приділити стану пацієнта, що перевозиться. Якщо у нього є переломи хребта чи кісток, обов’язково необхідно підібрати вакуумний матрац, що дозволяє надійно зафіксувати людину та запобігти зміщенню кісток при тривалій поїздці.

  Як перевезти лежачого хворого до іншої країни: перевага звернення до «МедТаксі»

  Наша компанія надає послугу перевезення лежачих хворих як територією України, так і за кордон. Рекомендуємо звертатися саме до нас, адже ми пропонуємо:

  • перевезення пацієнтів спеціалізованим транспортом з усім необхідним устаткуванням;
  • високопрофесійну команду лікарів та фельдшерів, які мають багаторічний досвід роботи;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  Працюємо цілодобово, тому ви можете залишити заявку у будь-який час. Без проблем здійснюємо перевезення як на території країни, так і за її межами.

  Перевезення хворих терміново передбачає якнайшвидше реагування. У таких випадках ми рекомендуємо звертатись до нас за номерами, вказаними на сайті. Наші оператори максимально швидко зреагують на заявку та подбають про швидкий виїзд укомплектованого автомобіля до пункту призначення.

  Планове транспортування передбачає більш виважений підхід. Ви можете заздалегідь звернутися до нашого кол-центру та обговорити зі спеціалістами найбільш прийнятну дату, а також всі інші тонкощі поїздки.

  Рекомендуємо звертатися до «МедТаксі», якщо вам важливий високий професіоналізм, прийнятні ціни та індивідуальний підхід. Вартість такого транспортування розраховується індивідуально під кожного клієнта, оскільки залежить від стану хворого, дальності поїздки, необхідності замовлення медичної бригади для супроводу, а також додаткового обладнання.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості