+38 (096) 597-33-31

МедТаксі: Перевезення пацієнтів з дому, лікувального закладу (Київ)

Перевезення хворих із дому до лікувального закладу, як правило, провадиться швидкою допомогою. У разі, коли пацієнт після виписки вирушає долікування додому, забезпечення транспортування лягає на плечі його родичів. Як правило, для цього використовується транспорт, не пристосований для медичних потреб, що може спричинити ускладнення та загрожувати стану хворого. Уникнути цього можна, скориставшись послугами «МедТаксі» у Києві.

У яких випадках потрібне «МедТаксі»?

Безкоштовні послуги швидкої допомоги надаються лише в екстрених випадках. Непрофільними вважаються перевезення:

 • планові у стаціонар;
 • із стаціонару додому осіб із гострим порушенням мозкового кровообігу, переломами нижніх кінцівок;
 • осіб похилого віку при зміні місця проживання, переїзді в хоспіс, будинок для людей похилого віку, в санаторій або будинок відпочинку;
 • для виконання ін’єкцій та інших медичних процедур щодо призначення сімейних лікарів;
 • між стаціонарами;
 • з аеропорту або залізничного вокзалу маломобільного пацієнта до стаціонару або додому;
 • зі стаціонару додому та ін.

У таких випадках пацієнт неспроможна розраховувати на екіпаж швидкої допомоги. Але в більшості перелічених випадків хворий потребує спеціального транспорту та професійного супроводу. «МедТаксі» – це швидкість реагування, комфорт, безпека, надійність, доступність.

Переваги приватної служби

Переваги «МедТаксі» забезпечуються:

 • парком сучасних автомобілів, обладнаних для підтримки стану пацієнта під час транспортування на будь-які відстані;
 • професійним супроводом медичних працівників, які гарантують моніторинг стану пацієнта та своєчасну допомогу в екстрених випадках;
 • досвідченими водіями, що забезпечують швидкість та безпеку пересування у мегаполісі.

Вид транспорту залежить стану хворого. Якщо людина почувається добре і здатна самостійно переміщатися, то її можна перевозити в легкових машинах. Інваліди, лежачі хворі та пацієнти після інсульту, інфаркту потребують спеціального транспорту. Фольксваген Транспортер – це машини німецької якості, які давно зарекомендували себе, як зручний, надійний, комфортний, місткий спецтранспорт. Пацієнт може розташовуватися в салоні:

 • лежачи на зручних ношах, що забезпечують комфорт під час транспортування та проведення медичних маніпуляцій, надійну фіксацію;
 • сидячи в поворотному кріслі.

У салоні достатньо місця не лише для медперсоналу, обладнання, а й для трьох родичів, які супроводжують пацієнта. Людину, що транспортується під час поїздки, моніторить фахівець з медичною освітою та великим досвідом роботи. Додатковою перевагою є те, що за потреби хворого може супроводжувати вузький фахівець.

Залишились питання без відповідей?

Залишіть свій номер телефону та менеджер «МедТаксі» передзвонить Вам протягом наступних 10 хвилин

  Або зателефонуйте нам: +38 (096) 597-33-31

  Ми завжди на зв'язку, ми працюємо цілодобово

  Сьогодні санітарні транспортування та медичні перевезення виконують не лише державні, а й приватні компанії. В Україні такі послуги надаються на професійному рівні порівняно недавно і не всі компанії діють відповідно до міжнародних нормативів на високому рівні.

  Перед тим як замовити послугу, необхідно впевнитись у наявності ліцензії, спеціального транспорту, кваліфікованих спеціалістів у приватній компанії. «МедТаксі» понад 10 років надає мешканцям Києва широкий спектр послуг європейської якості за доступною ціною.

  Окрім високого професійного рівня надання медичної допомоги, моніторингу та підтримки стабільного стану пацієнта в умовах транспортування, персонал бригади забезпечує психоемоційний комфорт, що позитивно впливає на стан хворого, його настрій, довгостроковий прогноз.

  Усі машини приватної служби обладнані приладами клімат-контролю. Тому пацієнтам будь-якого сезону буде комфортно перебувати в салоні автомобіля. При транспортуванні пацієнтів важливою є логістика маршруту. Досвідчені водії розрахують шлях таким чином, щоб уникнути пробок, небезпечних ділянок дороги, нерівного покриття, що викликає коливання та тряску, болючі для деяких пацієнтів.

  Усі співробітники компанії – від санітара та водія до медперсоналу, регулярно проходять тренінги, курси підвищення кваліфікації, беруть участь у семінарах та обмінюються досвідом із найкращими вітчизняними та зарубіжними колегами. Ретельний підбір персоналу зробив цю відносно молоду в нашій країні службу такою затребуваною і популярною.

  Додаткові послуги

  Крім перерахованих вище транспортних послуг, «МедТаксі» допомагає:

  • підніматися лежачим та малорухомим пацієнтам на будь-який поверх;
  • дістатися до потрібного кабінету;
  • зручно влаштуватися на лікарняному ліжку або домашньому ліжку.

  Для комфортного транспортування хворого машини оснащені каталками, м’якими ношами, кріслами-каталками, вакуумними матрацами, спеціальними кріслами для перенесення. Всі етапи транспортування гарантують дбайливе ставлення, комфорт та безпеку. Сучасне обладнання дозволяє плавно та безболісно доставити хворого до місця призначення.

  При супроводі пацієнтів на медичні маніпуляції чи діагностичні обстеження працівники компанії не тільки доставляють їх до потрібного кабінету, а й чекають на нього, щоб забрати.

  Як оформити послуги?

  Так як такі перевезення є плановими, потрібно заздалегідь оформити замовлення, обумовивши точну дату, час і адресу, звідки необхідно забрати хворого і куди доставити. Якщо є свідчення для супроводження пацієнта лікарем вузького фаху, то про це також повідомляють оператора.

  Менеджер обов’язково поцікавиться станом пацієнта, побажаннями його лікаря. Це необхідно для оснащення автомобіля, підбору бригади, забезпечення стабільного стану та надання екстреної допомоги за потреби. Спеціаліст проведе попередній прорахунок вартості послуги. З прайс-листом можна ознайомитись на сайті «МедТаксі».

  Компанія відома своєю пунктуальністю, тому підготувати хворого до транспортування потрібно заздалегідь. Менеджер підкаже, що потрібно зробити для того, щоб не витрачати час даремно. Про скасування замовлення, зміни маршруту або термінів також необхідно повідомити оператора заздалегідь.

  Менеджер “МедТаксі” знаходиться цілодобово на зв’язку. На сайті потрібно заповнити просту форму, вказавши свій номер телефону і вам передзвонять протягом 5-10 хвилин. Також можна зателефонувати за вказаним на сайті телефоном.

  Для співробітників МедТаксі турбота про здоров’я пацієнта – головне кредо. Тільки компанії, що спеціалізуються на медичних перевезеннях, можуть гарантувати відмінний результат за доступною ціною. Вартість послуги залежить від багатьох факторів, які самостійно врахувати дуже складно.

  Фахівець зможе точно розрахувати суму, якщо отримає максимально повну інформацію про пацієнта, маршрут, додаткові послуги та побажання супроводжуючих осіб. Перед тим як перевозити хворого після операції або у тяжкому стані, необхідно заручитися рекомендаціями лікарів та дозволом фахівця на транспортування.

  Подальше співробітництво з “МедТаксі”

  Коли сім’я одного разу користалася послугами “МедТаксі”, їхній досвід часто залишається настільки позитивним, що у майбутньому вони обирають цю компанію для подальших медичних перевезень. “МедТаксі” цінує довіру своїх клієнтів і завжди готове прийти на допомогу в будь-який час. Крім того, для постійних клієнтів можлива система знижок та спеціальні пропозиції, що робить співпрацю ще більш вигідною. Тому довірте своє здоров’я професіоналам, які знають свою справу на всі 100%.

  Поставити оцінку
  Розрахунок вартості