З’явитись біль у ногах може з різноманітних причин, але найчастіше це пов’язано із захворюваннями судин. Серед основних причин виникнення таких болів можна відзначити неврологічні порушення, викривлення хребта, плоскостопість, різноманітні травми та ін.
Основні види болів у ногах
Є кілька основних різновидів таких болів, серед яких:
- Гострі, затяжні, коли локалізація спостерігається у м’язах гомілки. Зазвичай вони є ознакою того, що розвивається тромбофлебіт.
- Тупі та тягнуті, паралельно з якими виникає відчуття напруженості та тяжкості. Це свідчить у тому, що з людини варикозне розширення вен, швидше за все на початковій стадії.
- Тягне біль у районі сідниць, яка поступово переходить у п’яти. У такому разі найчастіше стане діагноз захворювання хребта.
- Пульсуючі, які виникають найчастіше вночі або після ходьби, навіть на невелику відстань. У такій ситуації з високою ймовірністю буде поставлено діагноз атеросклероз судин ніг.
- Тупий біль, який виникає після тривалої ходьби. Вона супроводжується появою тяжкості. В основній цій ситуації діагностують плоскостопість.
Куди звернутися у разі виникнення болю в ногах?
Багатьох цікавить, якщо біль у ногах що робити і куди звернутися. У разі виникнення будь-якого дискомфорту, навіть незначного, оптимальним рішенням буде звернутися до лікаря. Часто, якщо бойові відчуття виникають рідко або мають надто слабкий характер, ніхто до лікаря не поспішає. Але це не найправильніший підхід, бо чим раніше звернутися до фахівців, тим швидше вдасться поставити діагноз і відповідно підібрати оптимальну програму лікування.
Діагностика на ранніх етапах є своєрідною запорукою досягнення потрібного результату в лікуванні. Якщо не звернутися до спеціалістів вчасно, можуть виникати різноманітні ускладнення, впоратися з якими набагато складніше. На ранній стадії все можна буде вилікувати за допомогою терапевтичних методів, а на запущених вже доведеться звертатися з високою ймовірністю до хірургічного втручання.
Звертатися потрібно, якщо виникла тяжкість у ногах або інші подібні симптоми, до терапевта. Це найвірніший варіант. Після обстеження він зазвичай направляє до потрібного фахівця, зокрема судинного хірурга або флеболога.
Особливості лікування
Народні методи краще не використовувати, тому що є ризик виникнення додаткових проблем та ускладнень. Краще звернутися до професіонала, який проведе діагностику та запропонує оптимальні способи лікування. Для зняття больових відчуттів можуть застосовуватися різноманітні методики, зокрема:
- Блокада за допомогою анестетиків.
- Протизапальні засоби.
- Спеціальні гелі та мазі.
- Ін’єкції за допомогою спазмолітиків.
Тільки після проведення ретельно огляду та обстеження можна буде з високою ймовірністю призначити оптимальний метод, який допоможе позбутися болів у нижніх кінцівках.
Професійне лікування є чимось на кшталт гарантії досягнення якісного результату. Незалежно від обраних методик шанси на повне усунення больових відчуттів будуть досить високі. На основі поставленого діагнозу спеціаліст призначає лікування. Іноді можуть бути окремі маніпуляції, інколи ж комплексне використання різних методик. Основним завданням стає усунення неприємних відчуттів, а й проблеми, які провокує їх виникнення.
У разі виникнення відповідних проблем бажано звернутися без зволікання до кваліфікованого фахівця. У такій ситуації можна розраховувати на якісну діагностику, вибір оптимального способу вирішення. Консультація допоможе зрозуміти причини виникнення болю, вжити всіх необхідних заходів, спрямованих на усунення больового синдрому. Щоб розраховувати на високу якість медичної допомоги та сучасний сервіс разом із привабливими цінами, можна звернутися до компанії з досвідом Мед Таксі.
Транспортування хворих на діагностичне обстеження https://medperevozka.kiev.ua/medychni-perevezennya-patsiyentiv-na-diahnostychne-obstezhennya/